Charming Genova Residenza D'Epoca in Historisch centrum van Genua bevindt zich aan het water en bij het congrescentrum. Porto Antico en Cruiseterminal in de Haven van Genua zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Genua Museum en Museo Civico di Storia Naturale di Genova zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals walvissen spotten. Bekijk onze reisgids voor Genua
Charming Genova Residenza D'Epoca ligt in de buurt van Cruiseterminal in de Haven van Genua en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Toegang tot een buitenzwembad in de buurt met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Snelle uitcheckservice, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Charming Genova Residenza D'Epoca bieden voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Lakens van Egyptisch katoen en donsdekens
Badkamers met douches en bidets
Smart-tv's van 43 inch met Netflix, streamingdiensten en digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 22 per dag)
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 22 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Buitenzwembad (toegang voor gasten)
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Toegang tot buitenzwembad in de buurt
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Buiten
Aan de baai
Aan het vlonderpad/de promenade
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Netflix
Smart-tv van 43 inch met digitale zenders
Streamingsdiensten
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 07.30 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30.00
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 30.00 per huisdier, per dag, naast een borgsom van EUR 100.00 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 8 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 6 per persoon (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 22 per dag
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 22 per dag
Borgsom voor huisdieren: EUR 100.00 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: EUR 30.00 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 07.30 uur en middernacht
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30.00
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Beschikt Charming Genova Residenza D'Epoca over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Charming Genova Residenza D'Epoca?
Vandaag, 20 mrt. 2026, kost een verblijf bij Charming Genova Residenza D'Epoca van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 92, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Charming Genova Residenza D'Epoca?
Ja, bij deze affittacamere zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van EUR 100.00 per verblijf en een toeslag van EUR 30.00 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 22 per dag.
Hoe laat kan ik bij Charming Genova Residenza D'Epoca inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 30 kun je bij deze accommodatie tussen 07.30 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Charming Genova Residenza D'Epoca uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Voor een bedrag van EUR 30.00 kun je laat uitchecken.
Biedt Charming Genova Residenza D'Epoca een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op geplande tijden een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 6 per persoon.
Waar staat Charming Genova Residenza D'Epoca?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Historisch centrum van Genua, op 10 minuten wandelen van Kerk van Jezus en de Heiligen Ambrogio en Andrea en Porto Antico. Cruiseterminal in de Haven van Genua ligt op 2,2 km. Station Genua Genova Brignole ligt op 18 minuten wandelen en naar Station Genua Genova Piazza Principe is het 21 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Charming Genova Residenza D'Epoca
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 41 van 73 beoordelingen
10 - Uitstekend
41
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 73 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 73 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 73 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 73 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Bianca
Reisde met partner
13 jun 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Locatie was super, alles dichtbij. Nadeel was dat het avond en nacht erg rumoerig is door nabijgelegen cafés waardoor we woensdagnacht tot 3 uur wakker hebben gelegen.
Verder is de service goed, vriendelijk verwelkomt en alles wat nodig is was aanwezig.
Bianca
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
ronald
Reisde met partner
31 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The service of the personell was perfect. Responded quickly and friendly on our requests. Helped us in Many ways to make our stay and trips as easy and comfortable as possible. Many thanks
ronald
5 nachten verbleven in mei 2024
6/10 – Redelijk
Filip
Zakenreiziger
1 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Geen plek voor zakelijk verblijf, zoals de beschrijving wel doet vermoeden. Moest een kleine 10 min lopen van de parkeer gelegenheid. Eigenaar erg aardig. Kamer best basic en bed niet heel lekker. Ziet er wel schattig uit. Voor koppels, best gehorig;)
Filip
1 nacht verbleven in juni 2021
8/10 – Goed
christian
27 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Charmant hotel, ideaal voor 2 mensen
Het is ontzettend leuk en charmant om in zo'n leuke kamer te mogen verblijven. Het is ook heerlijk in het centrum. Overal dichtbij. Riccardo is een goed gastheer die je van tevoren al opbelt om je naar de juiste parkeer garage te begeleiden. Wij waren er met een gezin (2 volwassenen en 2 tieners) en dat is dan wel een beetje krap. Het is geen echt hotel maar het is ook niet echt een appartement. Voor 2 volwassenen is het een aanrader.
Er is een goede airco. Er was wel op zaterdag tot diep in de nacht lawaai van uitgaanspubliek.
Wat wij mistten was een klein koelkastje in de kamer. en dat er geen mogelijkheid voor ontbijt ter plekke was. Riccardo heeft een deal met een terras op het plein verderop. Je mag daar met korting ontbijten. Heel leuk eigenlijk...
christian
2 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
BIRSEL MELIS, Redlands
Reisde met familie
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I should say that Susanna was a great host from the beginning! She is above and beyond, so detailed so thorough, speaks perfect English and giving you all the necessary information step by step. Me and my sister easily found the way to city center from the train station thanks to her ! We were upgraded to a suit room which was so beautiful and it was a surprise for us as well , thank you 😊
BIRSEL MELIS
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
PAULO
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A piscina era pública e não estava informado este detalhe nas informações referentes do hotel.
PAULO
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Oliver
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles super. Vorher kurz anrufen, erleichtert das Finden. Man kann nicht bis vor die Tür fahren, nur bis ca. 50m davor. Leider gibt es keinen Aufzug und man muss ins 2. OG. Trotzdem war es sehr schön
Oliver
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Kim
Reisde met familie
15 aug 2025
Negatief: Comfort kamer
Kim
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Emma
Reisde met familie
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Emma
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Ji
Reisde met familie
26 jun 2025
They charge 20 euros for late check in after 7pm, which wasn't informed prior. Hotel location was very difficult to find with no signage.
Ji
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
David
19 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Just a great place to stay
David
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Philip
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
An amazing suite in a central location. Our host was so friendly and helpful. We will definitely return.
Philip
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Arne-Vetle
Reisde met familie
9 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Sentralt hotell, men egentlig ikke et hotell. En enkel gang deler 4 leiligheter/rom
Arne-Vetle
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Davy
Reisde met partner
2 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L'accueil de Susanna ! merci
Davy
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Avvocato Emanuela
Reisde met een groep
29 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Immobile storico ristrutturato e curatissimo negli interni in pieno centro storico. Disponibilità massima da parte di Susanna che ha reso il nostro soggiorno ancora più piacevole fornendo spunti per ogni attività. Servizio attento e camera elegante, super confortevole. Da non perdere!
Avvocato Emanuela
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
John
19 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Central and clean
John
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Derek
25 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Best find in central Genova
The space is amazing. Bed is super comfortable. Best nights sleep I have had in ages. The hosts are very friendly and welcoming. I couldn’t recommend this place more. See you again on my next visit
Derek
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Lea
13 mrt 2025
Positief: Personeel en service
Lea
5 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Rickard
7 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastiskt trevliga människor som mötte mig när jag skulle checka in. Allt gick lätt och smidigt.
Rummet var över förväntan och jag sov magiskt!
Rickard
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Annalise
25 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful room in a very central area! Stayed for one night as a stopover and they provided pickup from the train station when I asked. I was also upgraded to a bigger room!
Annalise
1 nacht verbleven in november 2024
2/10 – Ontzettend slecht
keizo
Zakenreiziger
19 nov 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
No elevator, had to carry suitcase up to floor. bitten by bed bugs, wasn't only me but also 2 other companions. very small door to get into the shower only slim person can. good location but over priced. wouldn't recommend
keizo
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Ngodup
13 nov 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Susanna ist mit ihrem Mann, eine tolle Gastgeberin
Ngodup
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Christoph
29 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kurztrip nach Genua
Es war ein wunderschönes zimmer in einem Palazzo. Ich würde wieder dorthin gehen.
Christoph
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Coralie
Reisde met familie
25 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer