Geheel appartement
HL - Centro Florianópolis
Appartementen in Florianópolis met keukens en wasmachines/droogkasten
Fotogalerie voor HL - Centro Florianópolis





Beoordelingen
6,8 op 10 –
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Av. Hercílio Luz 303, Florianópolis, SC, 88020-000
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Valerim Florianópolis
Hotel Valerim Florianópolis
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.4 van 10, Zeer goed, 864 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: BRL 130.00 per accommodatie, per verblijf
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hl Centro Florianopolis
HL Centro Florianópolis
HL - Centro Florianópolis Apartment
HL - Centro Florianópolis Florianópolis
HL - Centro Florianópolis Apartment Florianópolis
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over HL - Centro Florianópolis
Beoordelingen
6,8
8,4/10
Netheid
6,0/10
Voorzieningen
6,0/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
6,0/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
Zakenreiziger
21 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Thomas
Zakenreiziger
5 mei 2024
Thomas
1 nacht verbleven in mei 2024
6/10 – Redelijk
Marcelo
23 mrt 2024
Marcelo
4 nachten verbleven in maart 2024
2/10 – Ontzettend slecht
CINTHIA
Zakenreiziger
2 sep 2023
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Se você pretende dormir durante a noite, esqueça.
CINTHIA
2 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Francisco Luiz
Zakenreiziger
29 jun 2023
Positief: Netheid
Francisco Luiz
4 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Andréia
Zakenreiziger, Reisde met familie
30 mei 2023
Positief: Netheid, comfort kamer

Andréia
7 nachten verbleven in mei 2023

