Best Western Plus Grand Manor Inn

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Sportschool
De huidige prijs is € 144
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, koelkast & magnetron

8,8 van 10
Voortreffelijk
(18 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, Meerdere bedden, niet-roken, balkon (Larger Room)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden
  • Gratis wifi

Suite, Meerdere bedden, niet-roken, koelkast & magnetron (Living Room;Larger Room)

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden, koelkast & magnetron

7,4 van 10
Goed
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 queensize bedden, niet-roken, koelkast & magnetron

8,0 van 10
Zeer goed
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, balkon

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, balkon (Larger Room)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 queensize bedden, niet-roken, balkon

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, koelkast & magnetron

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Best Western Plus Grand Manor Inn ligt in Springfield in het stadscentrum. Geniet van de prachtige natuur bij Meadowlark Prairie en Willamette Daisy Meadow. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Science Factory Children's Museum and Exploration Dome en Dorris Ranch. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Autzen of PK Park. Bekijk onze reisgids voor Springfield
Kaart
971 Kruse Way, Springfield, OR, 97477

In de buurt

  • Een gebouw van rode baksteen met witte kolommen en een bord waarop staat: 'Administration Building'.
    Universiteit van Oregon
    4 min. rijden - 5.8 km
  • Cinemark Eugene Springfield 17
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • The Shoppes at Gateway
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Stadion Autzen
    5 min. rijden - 6.9 km
  • Hayward Field
    6 min. rijden - 8.1 km

Lokaal vervoer

  • Eugene Station - 11 min. rijden
  • Eugene, OR (EUG-Mahlon Sweet Field) - 15 min. rijden

Restaurants

  • Fred Meyer Fuel
    4 min. rijden
  • McDonald's
    2 min. wandelen
  • Gateway Taphouse
    6 min. wandelen
  • Chipotle Mexican Grill
    17 min. wandelen
  • McDonald's
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Best Western Plus Grand Manor Inn

  • Hotel vlak bij Universiteit van Oregon
  • Bij Best Western Plus Grand Manor Inn zijn er de volgende voorzieningen: een gratis continentaal ontbijt, een droogkuis/wasserijservice en een fitnesscentrum. Gratis wifi in de kamer en een businesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een oplaadpunt voor elektrische auto's, een 24-uurs receptie en rookvrije accommodatie
    • Een moestuin, een kluis bij de receptie en een lift
    • Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • De 65 kamers hebben voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid en de grootte van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
    • Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en bad/douchecombinaties
    • Koelkasten, microgolfovens en gratis kinderbedden

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad
  • Sportschool

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer
  • Buitenzwembad
  • Koelkast op de kamer
  • Microgolfoven op de kamer

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Kluisje bij het onthaal

Gastendiensten

  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum

Buiten

  • Groentetuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift
  • Luisterhulpmiddelen
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • 3 etages
  • Geen frisdrank in plastic flessen
  • Geen plastic rietjes
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen water in plastic flessen
  • Herbruikbaar tafelgerei
  • Herbruikbare kopjes
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Ramen met dubbelglas
  • Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
  • Roerstaafjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
  • Roken is niet toegelaten
  • Ten minste 80% biologische voedingsproducten
  • Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
  • Veganistische gerechten
  • Vegetarisch ontbijt beschikbaar
  • Vegetarische gerechten
  • Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Gratis babybed
  • Pillowtop-matras
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Lcd-tv

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Microgolfoven

Meer

  • Gratis lokale gesprekken
  • Ledverlichting
  • Milieuvriendelijk schoonmaakmiddelen
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon
  • Waterbesparende douches

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 20.00 per accommodatie, per nacht (maximum USD 100 per verblijf), naast een borgsom van USD 100 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Borgsom voor huisdieren: USD 100 per verblijf
  • Toeslag voor huisdieren: USD 20.00 per accommodatie, per nacht, maximum USD 100 per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van We Care Clean (Best Western) hanteert.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 22.00 uur

Veelgestelde vragen

Beschikt Best Western Plus Grand Manor Inn over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 22.00 uur geopend.

Hoeveel kost een verblijf bij Best Western Plus Grand Manor Inn?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij Best Western Plus Grand Manor Inn van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2026 min. € 144, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Best Western Plus Grand Manor Inn?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een borgsom van USD 100 per verblijf en een toeslag van USD 20.00 per accommodatie, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Best Western Plus Grand Manor Inn inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Best Western Plus Grand Manor Inn uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Best Western Plus Grand Manor Inn?

Dit hotel ligt in het centrum van Springfield, op 1,3 km van PeaceHealth Sacred Heart Medical Center at Riverbend en op 4,6 km van Universiteit van Oregon. Ook Cinemark Eugene Springfield 17 en The Shoppes at Gateway liggen op 2 km afstand.