
Vakantie en citytrip naar Essing
Foto van Florian Lechner
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
Samen is beter
Bespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
Vind de ideale optie
Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
Zonder zorgen
Plan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Essing
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.




Wyndham Garden Munich Messe
Trudering-Riem
Bespaar 100% op je vlucht
per persoon
26 sep - 30 sep
12 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Munich (MUC)
8,4/10 Very Good! (322 beoordelingen)
Parkeren kan in parkeergarage (13€) op het terrein (10€) of buiten de hekken (gratis). Op het gratis deel staat links wel een bordje niet voor hotelgasten, maar dat heb ik rechts niet gezien. Er zitten allemaal bedrijven dus in het weekend lijkt parkeren buiten altijd mogelijk.
Wel jammer dat wij uitkeken op de parkeer welke overdekt wordt door de rest van het hotel. Met open raam slapen (geen airco) is gehorig en om de haverklap gaat het licht (bewegingsmelder) op de parkeerplaats aan.
Het ontbijt was goed, ook voor de internationale reiziger die de dag graag met worstjes, witte bonen of spruitjes beginnen.
Bushalte (vertrek elke 20m) bijna voor de deur.
Beoordeeld op 19 sep. 2023
Tophotels in Essing

Bierhotel - Brauereigasthof Schneider
Altmühlgasse 10, Essing
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 147 per nacht van 30 jul tot 31 jul
€ 147
30 jul - 31 jul
inclusief belastingen en toeslagen
"Sehr freundliches Personal, sowie hervorragende Küche, angenehmes Betriebsklima, Zimmer sind sehr geräumig."
Beoordeeld op 28 okt. 2024

PLAZA INN Regensburg
Grunewaldstraße 16, Regensburg
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 86 per nacht van 3 aug tot 4 aug
€ 86
3 aug - 4 aug
inclusief belastingen en toeslagen
7,8/10 Good! (100 beoordelingen)
"Good beds"
Beoordeeld op 23 mei 2025

Altstadthotel Arch
Haidplatz 2-4, Regensburg
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
8,8/10 Excellent! (140 beoordelingen)
Prima hotel
"Geweldige heel grote kamer, goed ontbijt, goede ontvangst. Bedden mogen wat minder zacht zijn. Douchen in de badkuip vergt wat acrobatiek. Douchekop hing los, zelf even gerepareerd. Bar met paarse accenten om de hoek is een aanrader."
Beoordeeld op 19 jul. 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.