Hotel Diana ligt in Monang Maning, een wijk in Denpasar. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Sanur Beach en Strand van Kuta. Waterbom Bali en Marine- en Safaripark van Bali zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Denpasar
Jl. Pidada IX, Ubung, Kec. Denpasar Utara, Kota, Jl. Pidada IX, Ubung, Kec. Denpasar Utara, Kota, Denpasar, Bali, 80111
In de buurt
Badung-markt
10 min. wandelen - 0.9 km
Kunstmarkt Kumbasari
11 min. wandelen - 1.0 km
Diponegoro
15 min. wandelen - 1.3 km
Puputan Badung-plein
19 min. wandelen - 1.6 km
Bali-museum
3 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 36 min. rijden
Restaurants
Bakso Soto IMBO
4 min. wandelen
Pasar Senggol Tegal
5 min. wandelen
Nasi Tempong Condong Raos
1 min. wandelen
Depot Amla
2 min. wandelen
Wr.lalalpan Podo Sama
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Diana
Hotel vlak bij Seminyak-plein
Hotel Diana bevindt zich vlak bij Eat Street en heeft veel te bieden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Hotel Diana?
Dit hotel ligt in Monang Maning, op 2 km afstand van Badung-markt en Bali-museum. Gatot Subroto ligt op 2,8 km.