Hotel Athena bevindt zich in Centro Storico, een wijk in Cervia, en ligt vlak bij een treinstation. Bezoek Kathedraal van Santa Maria Assunta en Moretti Huis, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Pineta di Cervia - Milano Marittima en Bagno Fantini Club. Mirabilandia en Minigolf Centrale zijn ook een bezoek waard. Je zult versteld staan van de mogelijkheden die deze regio biedt, zoals zeilen of golfen. Buitenpret gegarandeerd dus! Bekijk onze reisgids voor Cervia
Viale dei Mille 76, Cervia, RA, 48015
In de buurt
Museo delle Saline
6 min. wandelen - 0.6 km
Stadhuis van Cervia
6 min. wandelen - 0.6 km
Piazza Garibaldi
6 min. wandelen - 0.6 km
Kathedraal van Santa Maria Assunta
6 min. wandelen - 0.6 km
Pineta di Cervia - Milano Marittima
2 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station Cervia-Milano Marittima - 9 min. wandelen
Luchthaven van Bologna (BLQ) - 93 min. rijden
Restaurants
Prik Thai
8 min. wandelen
Piadina Del Mare
5 min. wandelen
Officine del Sale
8 min. wandelen
Arde
7 min. wandelen
Gastronomia Cervia Carni
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Athena
Hotel vlak bij Pineta di Cervia - Milano Marittima
Overweeg een verblijf bij Hotel Athena en geniet van een tuin, een spelletjesruimte en een bar. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Gratis wifi in de kamer en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, rookvrije accommodatie en een 24-uurs receptie
Conciërgeservice, een lift en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 58 kamers hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 10 per dag); reserveren verplicht
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Bubbelbad
Buitenzwembad
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Babybad
Buitenzwembad
Spelletjesruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
2 etages
2 gebouwen
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 8.00 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 20 kg per huisdier
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 1.80 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): EUR 10.00 per dag
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10.00 per dag (op 400 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 8.00 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Registratienummer van de accommodatie IT039007A1YBWM8M8K
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 10.30 uur tot 19.30 uur
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Athena over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 10.30 uur tot 19.30 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Athena?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 20 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 8.00 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10.00 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Athena inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Athena uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Athena?
Dit hotel ligt in Centro Storico, op 10 minuten wandelen van Kathedraal van Santa Maria Assunta, Torre San Michele en Piazza Garibaldi. Ook Stadhuis van Cervia en Museo delle Saline liggen op 10 minuten wandelen. Station Cervia-Milano Marittima ligt op 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.