
Vakantie en citytrip naar Historisch stadscentrum
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

U Cervene Zidle
Prague City Center
De prijs was € 250, de prijs is nu € 164 per persoon
€ 164
per persoon
5 jan - 9 jan
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Eindhoven (EIN) naar Praag (PRG)
8,8/10 Excellent! (81 beoordelingen)
Inchecken ging soepel. Een vriendelijke dame bracht me naar de kamer. Hoewel het buiten vroor was de kachel niet aan en daardoor duurde het lang voor de kamer warm was.
Badkamer was schoon, alles wat je nodig hebt aanwezig
Beoordeeld op 23 nov 2022

Prague Central Exclusive Apartments
Prague City Center
De prijs was € 893, de prijs is nu € 328 per persoon
€ 328
per persoon
18 dec - 21 dec
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Praag (PRG)
7,4/10 Good! (109 beoordelingen)
mooie nette loft; keuken goed voorzien van benodigdheden; bedden ok // kussens slecht; 1 badlaken p.p., 1 handdoekje voor 2 pers. en 1 theedoek voor een hele week (kregen bij navraag ieders 1 badlaken en 1 theedoek extra); je moet zelf wc papier en keukenrol kopen; er wordt niet schoongemaakt. Er staat dat er een lift aanwezig is, maar hiervoor moet je wel eerst een trap op en af. Als dit allemaal op de site had gestaan, dan hadden we hier niet geboekt. Al met al een mooie loft, niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn, er is ruimte voor verbetering van de service.
Beoordeeld op 15 okt 2019

BoHo Prague Hotel, Small Luxury Hotels
Prague City Center
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.163, de prijs is nu € 756 per persoon
€ 756
per persoon
28 dec - 30 dec
12 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Praag (PRG)
9,8/10 Exceptional! (1.000 beoordelingen)
zeer net hotel op uitstekende ligging in de stad. Alle highlights zijn prima op loopafstand te bezoeken.
Beoordeeld op 1 sep 2024

The Grand Mark Prague - The Leading Hotels of the World
Prague City Center
De prijs was € 1.461, de prijs is nu € 956 per persoon
€ 956
per persoon
5 dec - 7 dec
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Praag (PRG)
9,4/10 Exceptional! (724 beoordelingen)
Zeer vriendelijk personeel. Goed ontbijt. Ligging is dichtbij bezichtigingen.
Beoordeeld op 22 okt 2019

Aurea Legends by Eurostars Hotel Company
Prague City Center
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 573, de prijs is nu € 377 per persoon
€ 377
per persoon
28 dec - 30 dec
12 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Praag (PRG)
9,8/10 Exceptional! (149 beoordelingen)
Een super mooi hotel. Alles erg netjes en het personeel buuten gewoon vriendelijk. Ligt centraal en alle bezienswaardigheden zijn op loopafstand te doen.
Beoordeeld op 7 jan 2024
Tophotels in Historisch stadscentrum

Hotel Medinek Old Town
Palackeho namesti 316, Kutna Hora
Volledig restitueerbaar
De prijs is € 60 per nacht van 2 nov tot 3 nov
€ 60
2 nov - 3 nov
inclusief belastingen en toeslagen
7,8/10 Good! (162 beoordelingen)
Correcte prijs-kwaliteits verhouding.
Goedkope tussenstop, alles in orde - maar verwacht uiteraard geen gigantisch modern of luxueus hotel. Ideaal voor korte stop. Locatie wel heel goed! Parking wel even stappen.
Beoordeeld op 6 mei 2025

Tylova Apartments
Tylova 500, Kutna Hora
Bit expensive for 2, but good place
Nice spacey place to spend time. TV needs upgrade the picture has flaws. Lighting on stairways wasnt working, its quite dark. No coffee even there was capsulemachine. Quite good bed and sofa. Im a showerguy, but bath was quite good even theres no place to hang showerhead. AC saves the hot days.
Beoordeeld op 31 jul 2024

Vila U Varhanáře
Barborska 11, Kutna Hora
Het gastenontvangst kon wel iets hartelijker en warmer.
Beoordeeld op 29 mei 2019
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken

Kerk van St. Barbara
Begeef je naar het binnenste van deze grootse gotische kathedraal om je te laten imponeren door de omvang en de schoonheid van de architectuur en religieuze kunstwerken.
Mijnmuseum van Hrádek
Op vakantie in Kutná Hora kun je de tentoonstellingen in Mijnmuseum van Hrádek, een museum met een rijke geschiedenis, bestuderen. Ontdek de entertainmentopties en de kathedraal in deze wandelvriendelijke omgeving.
Activiteiten

Kutna hora - RONDLEIDING DOOR KUTNA HORA
€ 61
per volwassene
76% van onze reizigers beveelt dit aan

Rondleiding met toegang zonder wachtrij in Kutná Hora met het Ossuarium van Sedlec
€ 67
per volwassene
72% van onze reizigers beveelt dit aan
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.

