Hotel Bellavista ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Capdepera. Bezoek culturele hoogtepunten Museu Regional d'Artà en Ajuntament De Son Servera. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Sa Torre Cega en Fantasy Park. Kies voor waterpret zoals kajakken of duiken of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Cala Ratjada
Geniet van een poolbar, een terras en een speeltuin bij Hotel Bellavista. Avontuurlijke reizigers kunnen varen met een motorboot bij dit hotel.
Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen) en geniet van een wasserij en autoverhuur ter plaatse.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle uitcheckservice en een lift
Een 24-uurs receptie, meertalig personeel en conciërgeservice
Hulp bij uitstappen/tickets, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
De 77 kamers bieden voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 20 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Motorbootvaren
Sauna
Speeltuin
Stoombad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Zwembad met helling aanwezig
Meer
2 gebouwen
3 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Led-tv van 24 inch met kabelzenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn tijdens de winter gesloten:
De bar/lounge
De eetgelegenheden
De golfbaan
De wasserette
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor kamerkluis: EUR 2.8 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie H/299
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bellavista Cala Ratjada
Bellavista Hotel Cala Ratjada
Bellavista Hotel Capdepera
Bellavista Capdepera
Hotel Bellavista Hotel & Spa Capdepera
Capdepera Bellavista Hotel & Spa Hotel
Bellavista Hotel & Spa Capdepera
Bellavista Hotel Spa
Bellavista Hotel
Bellavista
Hotel Bellavista Hotel & Spa
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Bellavista over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is gesloten tijdens de winter.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Bellavista?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Bellavista inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Bellavista uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Bellavista?
Dit hotel ligt in het centrum van Capdepera, op 2 km afstand van Porto di Cala Ratjada en Playa Cala Agulla. Ook Sa Torre Cega en Playa Na Ferradura liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Bellavista
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
7,6
Locatie
8,2
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 27 van 94 beoordelingen
10 - Uitstekend
27
Gastenscore: 8 - Goed. 36 van 94 beoordelingen
8 - Goed
36
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 94 beoordelingen
6 - Redelijk
20
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 94 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 94 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Evelijn
11 sep 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Dichtbij winkels en restaurants, leuke markt op zaterdag.
Personeel zeer vriendelijk. Geen sfeer op de kamers, badkamer is zeer verouderd, is echt wel aan vervanging toe. Geen koelkast. Zwembad is heel erg klein, bedjes veel kapot, doorgezakt. Er is verder niks te doen in het hotel. Ontbijt is voldoende, brood, joghurt, fruit, koffie, thee en sapjes uit de automaat.
Evelijn
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Erwin en Mona, Halsteren NL
18 okt 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Bella Vista Cala Ratjada op Mallorca
Het hotel is schoon, het personeel is zeer vriendelijk en erg behulpzaam, het eten is gevarieerd en goed. Zeker aan te raden.
Erwin en Mona
8/10 – Goed
Inga
7 nov 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Das Frühstück war ausreichend und der Kaffee war geschmacklich gut. Es gab Brötchen, Toast, Croissants, diversen Aufschnitt. Obst und Safte, Joghurt.
Das Zimmer war sauber und ausreichend für einen Kurztrip. Das Personal war freundlich und hilfsbereit.
Inga
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Risto Ilmari
Reisde met een groep, Reisde met partner
2 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ystävällinen henkilökunta.
Risto Ilmari
10 nachten verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Erica
29 okt 2025
Erica
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Jennifer
28 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was friendly, room was clean
Jennifer
6 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Erin
Reisde met familie
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Erin
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Corry
Reisde met een groep
11 okt 2025
Positief: Personeel en service
Wir haben mehr Sauberkeit erwartet und mehr Komfort. Ansonsten war es gut
Corry
5 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Zayneb
4 okt 2025
Zayneb
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Isabella
Reisde met een groep
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nettes preiswertes Hotel
Isabella
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Mariana
17 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Mariana
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Jan Skov
Reisde met partner
25 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Bellavista ist eine ausgezeichnete Wahl für einen Urlaub. Das Personal ist freundlich und hilfsbereit, unser Zimmer war klein, aber bestimmt ausreichend. Es gibt in der Nähe eine ganz Menge von Restaurants und Einkaufsmöglichkeiten. Man kann schnell zu Fuß den Hafen und Stadtmitte erreichen. Zum besten Strand sind ungefähr Cala Agulla sind ungefähr 20 Minuten zu laufen. Alles in allem ein sehr gutes Preis-Leistung Verständnis.
Jan Skov
7 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Margeir
21 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Margeir
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Amelie
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfortable, la chambre était propre. Une bonne place à choisir. Il y a une piscine pour se relaxer.
Amelie
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Madelene
Reisde met een groep
3 aug 2025
Positief: Netheid
Bra o h trevlig personal men väldigt lyhört
Madelene
7 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Laurent
Reisde met familie
19 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel sympathique, petit déjeuner correct
2 nuits pour une étape en vacances sur Majorque
Laurent
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Sarah
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cute hotel close to the centre and beaches.
Friendly nice staff
Sarah
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Nikolai
7 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nikolai
1 nacht verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Wolfgang
Reisde met partner
11 mei 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Kühlschrank im Zimmer nur mit Aufpreis
Klimaanlage Aufpreis
Keine Lüftung im Bad / WC
Wolfgang
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Mohammed
Reisde met partner
4 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le personnel de restauration est très organisés.
Mohammed
3 nachten verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Barbara Bettina
2 nov 2024
Einfaches Hotel in sehr guter zentraler Lage. Das Personal ist sehr hilfsbereit und freundlich! Für einen Kurzaufenthalt ok.
Barbara Bettina
3 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Marie
Reisde met familie
9 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Marie
4 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Thomas
Reisde met een groep
23 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Das Hotel ist in die Jahre gekommen, aber für einen Kurztrip reicht es. Das Zimmer war klein, aber für eine Person ausreichend. Das Personal ist sehr freundlich und hilfsbereit. Das Frühstückbuffet hatte alles, was ich am Morgen brauche.
Thomas
4 nachten verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
VITO
Reisde met partner
17 aug 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Personale accomodante e va incontro alle esigenze dei clienti
VITO
5 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Joachim
20 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice little Hotel and very friendly staff. Clean room and good breakfast