Geheel appartement·Particuliere eigenaar

El Depa del Puerto

Fotogalerie voor El Depa del Puerto

Een hekpoort met een decoratief metalen hek en een wit gebouw met een pannendak.
Hotelkamer met twee bedden, een houten hoofdbord, een nachtkastje, een aan de muur bevestigde airconditioner en een blauw gordijn.
Een eettafel met zes stoelen, een wit aanrecht en een koelkast op de achtergrond.
Een kamer met een grijze hoekbank, een eettafel met zwarte stoelen, een flatscreen televisie aan de muur en een deur naar een andere ruimte.
Een compacte leefruimte met een eethoek, bestaande uit een tafel en vier stoelen, een grijze bank en een keuken voorzien van een koelkast, magnetron en kleine aanrechtapparaten.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 86
inclusief belastingen en toeslagen
31 okt - 1 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

El Depa del Puerto

  • Se encuentra a solo 10 minutos caminando de la playa, esta rodeado de centros comerciales, transporte publico y todo lo necesario para que tu estancia en Cancún sea sencilla. El departamento esta totalmente equipado para tu comodidad y la de tu familia.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Centrum van Cancún, een wijk in Cancún. Ultramar Ferry Puerto Juárez en Golfclub Playa Mujeres zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Nationaal park Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc en Playa Tortugas. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio de Béisbol Beto Ávila of Estadio Andrés Quintana Roo. Bekijk onze reisgids voor Cancún
Meer appartementen in Cancún
Kaart
Cancún, Q.R.

In de buurt

  • Museo Iconografico de la Carrera Panamericana
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Iglesia Adventista del Séptimo Día
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • El Niño Beach
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Mercado 23
    5 min. rijden - 2.9 km
  • Puerto Cancun-golfbaan
    5 min. rijden - 3.2 km

Lokaal vervoer

  • Cancun, Quintana Roo (CUN-Internationale luchthaven Cancun) - 27 min. rijden

Restaurants

  • Coco Café
    16 min. wandelen
  • World Café
    16 min. wandelen
  • La Casa De Las Mayoras
    6 min. wandelen
  • Donceles 28
    6 min. wandelen
  • El Zurdo
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij El Depa del Puerto?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij El Depa del Puerto?

Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij El Depa del Puerto van één nacht voor twee volwassenen op 31 okt. 2026 min. € 86, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij El Depa del Puerto inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij El Depa del Puerto uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat El Depa del Puerto?

Dit appartement ligt in Centrum van Cancún, op 15 minuten wandelen van Ultramar Ferry Puerto Juárez en Gran Puerto-pier. Ook Museo Iconografico de la Carrera Panamericana en El Niño Beach liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

8,6

Uitstekend