
Vakantie en citytrip naar Calamayor
Foto van Spanienbloggen.dk
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Be Live Adults Only Marivent
Cala Mayor
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 262, de prijs is nu € 150 per persoon
€ 150
per persoon
8 jan - 11 jan
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Berlijn (BER) naar Palma de Mallorca (PMI)
8/10 Very Good! (706 beoordelingen)
Goede kamer, netjes en dichtbij het strand. Leuk restaurant en bar in hotel. Iedere dag schone handdoeken etc
Beoordeeld op 1 jan 2019

Senator Cala Millor Hotel
De prijs was € 409, de prijs is nu € 216 per persoon
€ 216
per persoon
16 feb - 20 feb
18 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Berlijn (BER) naar Palma de Mallorca (PMI)
8,6/10 Excellent! (149 beoordelingen)
Het was een prima hotel dichtbij het strand, de boulevard en de winkels. Netjes en schoon. Vriendelijk personeel. Jammer alleen dat ze geen ontbijtservice aanbieden, hier is wel voor ingericht maar wordt geen gebruik van gemaakt. Maar met restaurants om de hoek verder geen probleem.
Beoordeeld op 29 mei 2025

Mon Port Hotel & Spa
De prijs was € 535, de prijs is nu € 314 per persoon
€ 314
per persoon
16 feb - 20 feb
18 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Berlijn (BER) naar Palma de Mallorca (PMI)
9,2/10 Wonderful! (273 beoordelingen)
Het is een prachtig hotel met super aardig personeel. Het is heel schoon en je hoeft niet te vechten om een bedje te bemachtigen. Ontbijt is zeer uitgebreid en erg goed verzorgd. Het enige jammere is dat je echt een auto nodig hebt om bij het strand te komen. Als je uiteten wilt moet je15 a 20 minuten lopen en dan zit je in port d”antrax. Erg leuk plaatsje waar je super kan eten maar de prijzen zijn daar ook naar. Mallorca is erg duur geworden wat betreft uiteten gaan.
Beoordeeld op 23 aug 2024


Steigenberger Hotel & Resort Camp de Mar
De prijs was € 618, de prijs is nu € 376 per persoon
€ 376
per persoon
16 feb - 20 feb
18 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Berlijn (BER) naar Palma de Mallorca (PMI)
8,8/10 Excellent! (316 beoordelingen)
Gedurende 20 jaar heb ik dit hotel een 4-tal keren bezocht voor een korte vakantie. Personeel is uitermate vriendelijk. Ontbijt en restaurants voldoen aan hoge wensen en dat tegen redelijke prijzen. Kamers zijn ruim en goed ingericht, echter nog steeds voorzien van donkerbruine vloerbedekking, wat niet echt hygiënisch is. Plafondverlichting tussen de gebouwen en liften is minimaal en neergezette ouderwetse fauteuils, lijken er ook al zo'n 20 jaar te staan. De loungebar is nogal ouderwets, is niet bezet met personeel en wordt eigenlijk niet gebruikt. Het zwembad is erg mooi en is voorzien van een extra poolbar
Beoordeeld op 16 sep 2025
Waar overnachten in Calamayor
Vind de beste buurten in Calamayor voor je favoriete activiteiten. Meer informatie over Calamayor

Oude stad van Palma de Mallorca
3 op de lijst van 10 meest bezienswaardige plekken in dit gebied
5/5(1 beoordeling over de buurt)
De kerken, de kunstgalerijen en de architectuur zijn slechts enkele zaken die populair zijn bij reizigers van Oude stad van Palma de Mallorca. Ontdek bezienswaardigheden zoals Plaza de Mercat en Plaza Mayor de Palma. Neem de metro bij Station Intermodal om Palma de Mallorca en omstreken te verkennen.
Tophotels in Calamayor

Nixe Palace Hotel
Avenida Joan Miro 269 Palma de Mallorca Mallorca
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 182 per nacht van 28 nov tot 29 nov
€ 182
28 nov - 29 nov
inclusief belastingen en toeslagen
9/10 Wonderful! (999 beoordelingen)
prachtige ligging aan het strand en heel rustig ondanks ligging aan een weg
Beoordeeld op 24 okt 2018

Be Live Adults Only Marivent
Carrer Gavina, 9 Palma de Mallorca Mallorca
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 90 per nacht van 28 nov tot 29 nov
€ 90
28 nov - 29 nov
inclusief belastingen en toeslagen
8/10 Very Good! (691 beoordelingen)
The room and view
Beoordeeld op 5 jul 2025

Hotel Joan Miró Museum
Carrer de Bartomeu Fons, 8 Palma de Mallorca Mallorca
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 57 per nacht van 10 dec tot 11 dec
€ 57
10 dec - 11 dec
inclusief belastingen en toeslagen
8,4/10 Very Good! (781 beoordelingen)
Prima hotel, hartelijk en behulpzaam personeel, nette kamer en badkamer. Minibar had wat mij betreft niet gevuld hoeven zijn. Waterkoker of koffiezetapparaat op de kamer zou echt een aanvulling zijn. Goede bedden maar kamers boven de ingang wel gehorig en hele nacht veel activiteit op straat. Wel ...
Beoordeeld op 20 jun 2022
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Meer reisopties
Expedia's nieuwste trends
Hotels
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.

