Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Amazing 4-bedroom apartment with AC in Cairo Governorate
Appartement in Nieuw-Caïro
Fotogalerie voor Amazing 4-bedroom apartment with AC in Cairo Governorate





Geheel appartement
4 slaapkamers4 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

7 bedrooms luxury duplex
7 bedrooms luxury duplex
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
De prijs is € 338
inclusief belastingen en toeslagen
4 feb - 5 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Cairo Governorate, Cairo Governorate
In de buurt
Piramiden van Gizeh36 min. rijden - 36.3 km
Groot Egyptisch Museum37 min. rijden - 40.1 km- Winkelcentrum Downtown Katameya5 min. wandelen - 0.5 km
- KidZania Caïro4 min. rijden - 3.8 km
- Winkelcentrum Cairo Festival City Mall5 min. rijden - 3.5 km
Lokaal vervoer
- Station Moushir Tantawi - 5 min. rijden
- Cairo (CAI-Internationale luchthaven Cairo) - 26 min. rijden
Restaurants
- Amelia Beirut13 min. wandelen
- The Lemon Tree & Co10 min. wandelen
- Paul4 min. rijden
- starbucks ( ستاربكس )4 min. rijden
- Cilantro3 min. rijden








