Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Large luxury apartment with sea view and swimming pool 2 minutes from the airport
Dit appartement beschikt over een buitenzwembad, een conciërgeservice en een wasserij. Je vindt er ook een tuin. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. Elke kamer is voorzien van smart-tv. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Bureaus en bureaustoelen zijn beschikbaar. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (80 centimeter brede deur)
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijke paden
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Basketballen in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Veiligheidsslot
Algemeen
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Ramen met dubbelglas
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Zonne-energie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 4753DTO-MT
Over deze buurt
dit appartement ligt bij de zee in Faaa. Port de Papeete en Marina Taina zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Markt van Papeete en Tamanu Shopping Center. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals kajakken, duiken en waterskiën. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Faaa
Papeete (PPT-Internationale luchthaven Tahiti Faaa) - 5 min. rijden
Restaurants
Lobby Bar
5 min. rijden
Te Tiare
4 min. rijden
Heiva Lounge Bar
5 min. rijden
L’aviation
3 min. rijden
Tiki Bar Lounge
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Large luxury apartment with sea view and swimming pool 2 minutes from the airport over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Large luxury apartment with sea view and swimming pool 2 minutes from the airport?
Vandaag, 7 mrt. 2026, kost een verblijf bij Large luxury apartment with sea view and swimming pool 2 minutes from the airport van één nacht voor twee volwassenen op 8 mrt. 2026 min. € 331, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Large luxury apartment with sea view and swimming pool 2 minutes from the airport?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Large luxury apartment with sea view and swimming pool 2 minutes from the airport inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Large luxury apartment with sea view and swimming pool 2 minutes from the airport uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Large luxury apartment with sea view and swimming pool 2 minutes from the airport?
Dit appartement ligt bij de zee, op 10 km afstand van Marina Taina, Eleuthera Plongee Tahiti en Graf van Koning Pomare V. Ook Robert Wan Pearl Museum en Jardins de Paofai liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Large luxury apartment with sea view and swimming pool 2 minutes from the airport