Haus Stine Marie 2 ligt in Borgsum. Bezoek Lembecksburg en Archeologisch monument in Borgsum / Föhr, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Waddenzee en Goting Kliff. Föhrer Maislabyrinth en Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Borgsum
Haus Stine Marie 2 biedt onder andere een terras en een tuin. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Haus Stine Marie 2 zorgen voor veel comfort dankzij open haarden en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Keukens met koelkasten, vaatwassers en microgolfovens
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Haus Stine Marie 2?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Haus Stine Marie 2 inchecken?
Inchecken kan tot: 20.00 uur.
Waar staat Haus Stine Marie 2?
Dit vakantiehuis in Borgsum ligt op 2 km afstand van Lembecksburg en Waddenzee. Ook Archeologisch monument in Borgsum / Föhr en Goting Kliff liggen op 2 km afstand.