Gehele woning·Particuliere eigenaar
Barefoot
Vakantiehuis in Bijagua
Fotogalerie voor Barefoot





Gehele woning
2 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 169
inclusief belastingen en toeslagen
15 jan - 16 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hiker's Hideaway-Pura Vidaville. Mins to Rio Celeste -Private Cabin Escape.
Hiker's Hideaway-Pura Vidaville. Mins to Rio Celeste -Private Cabin Escape.
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
De prijs is € 242
inclusief belastingen en toeslagen
1 feb - 2 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 8 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Bijagua in de bergen. Bezoek Aqua Celeste en Miravalles Doolhof als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Tenorio National Park en Miravalles Jorge Manuel Dengo Nationaal Park. Frog's Paradise en Vlindertuin Paraíso zijn ook een bezoek waard.

Bijagua de Upala, Provincia de Alajuela
In de buurt
- Frog's Paradise - 4 min. rijden - 2.5 km
- Tenorio National Park - 14 min. rijden - 5.3 km
- Miravalles Jorge Manuel Dengo Nationaal Park - 15 min. rijden - 4.3 km
- Tapir Valley Natuurreservaat - 19 min. rijden - 7.0 km
- El Pilon Station - 29 min. rijden - 10.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Pizzería El Barrigón
- Restaurante y Marisquería Poro - 8 min. wandelen
- Restaurante La Danta - 3 min. wandelen
- El Sabor Dona Carmen - 7 min. wandelen
- Rest. La Choza Del Maiz - 2 min. rijden








