
Relais & Chateaux-accommodaties in Aloxe-Corton
- Verander van gedachtenBoek hotels met gratis annulering
- Wees kieskeurigZoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Bekijk de prijzen voor deze datums
Vandaag
7 aug - 8 augMorgen
8 aug - 9 augDit weekend
7 aug - 9 augVolgend weekend
14 aug - 16 augBespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
De beste hotelbeoordelingen voor Aloxe-Corton
Hôtel des Ducs
10/10 Voortreffelijk
"Situation excellente, accueil efficace et souriant, petit dej' varié et de très bonne qualité."
Novotel Dijon Sud
8/10 Goed
"Een goede keus voor een overnachting als je op doorreis bent. Ontbijt was goed er was voldoende keus. Alleen lunch of avond eten in het hotel zou ik niet aanbevelen mits je het eten in Frankrijk gewend bent. Zeer vriendelijk personeel en voor (kleine) kinderen zijn er hoekjes om te gamen, spelletjes te spelen, kleuren. Perfect! Enige echte minpunt dat er niet voldoende parkeerplekken zijn voor alle gasten. Wij hebben een keer aan de overkant van de straat in een woonwijk moeten parkeren."
Nomad Dijon
10/10 Voortreffelijk
"Uitstekend hotel voor 1 of meerdere overnachtingen in Dijon. Loopafstand van het oude centrum. Schone locatie met moderne voorzieningen."
Novotel Beaune
10/10 Voortreffelijk
"Perfecte overnachting"
Cèdre Beaune, A Beauvallon Hotel & Spa
10/10 Voortreffelijk
"Prachtig hotel op enkele stappen van het centrum van Beaune. Uiterst behulpzaam en vriendelijk personeel, met een speciale vermelding voor de receptie. Mooie ruime kamers, heel proper ingericht. Soms was het reinigen van de kamer een beetje later op de dag. Maar we kunnen begrijpen dat dit niet altijd zo gemakkelijk in te delen valt. Het ontbijt was vers met voldoende aanbod. Zeker al ruimere buffetten gehad in andere hotels. Kleine opmerking: verzorg het brood: niet altijd perfect uitgebakken. De bar had heel veel te bieden. Geweldig stijlvolle omgeving. Niet zo snelle bediening en op iets minder drukke momenten waren de personen achter de bar niet helemaal perfect opgeleid. Ook het ondertekenen van het barticket was heel moeilijk. Toch wil ik zeker terugkomen naar dit exclusieve hotel."
Appart'hôtel Odalys City - Dijon Centre Les Cordeliers
8/10 Goed
"A"
Best Western Plus Au Grand Saint Jean
8/10 Goed
"Keurig onderhouden, schoon, prima centrale locatie in Beaune."
Residhome Dijon Cité des vignes
10/10 Voortreffelijk
"Kraaknet en goeie airco"
Holiday Inn Dijon Sud Longvic by IHG
10/10 Voortreffelijk
"Relatief nieuw hotel, gemakkelijk bereikbaar vanaf de snelweg. Goed verzorgd. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Restaurant in het hotel aanwezig, beperkte keuze maar wel lekker en niet te duur. Zwembad! Ruim voldoende parkeerplaatsen rond het hotel."
Ontdek meer over Aloxe-Corton
Informatie over hotels in Aloxe-Corton
Aantal beoordelingen |
|---|
Accommodatie |
Laagste prijs |
Hoogste prijs |