
Vakantie en citytrip naar Alfarrobeira
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Alfarrobeira
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Baia da Luz
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.186, de prijs is nu € 785 per persoon
€ 785
per persoon
12 jul - 17 jul
22 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Faro (FAO)
9,6/10 Exceptional! (259 beoordelingen)
Groot appartement. Goede schoonmaakservice inbegrepen. Alle voorzieningen aanwezig (wasmachine, koffie, vaatwasser, etc.). Goede en behulpzame receptie. Zwembaden en restaurant aanwezig. Dicht bij strand en dorp. Kortom: alles waar je op hoopt!
Beoordeeld op 14 okt 2019

Pestana Viking Beach & Spa Resort
Alporchinhos
De prijs was € 2.061, de prijs is nu € 1.038 per persoon
€ 1.038
per persoon
20 jul - 27 jul
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Faro (FAO)
8,4/10 Very Good! (542 beoordelingen)
Een super locatie. Er was iets niet goed gegaan in de boeking, maar dat hebben ze keurig opgelost. Het ontbijt is heerlijk.
Beoordeeld op 25 feb 2020


Pestana Alvor Beach Villas
Torralta
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 2.389, de prijs is nu € 1.485 per persoon
€ 1.485
per persoon
31 jul - 7 aug
20 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Faro (FAO)
8,6/10 Excellent! (33 beoordelingen)
Feb 2024 Fijne accommodatie aan het strand. Kamers 8102-8104 prachtig uitzicht over zee, 1e verdieping. Goed uitgeruste keuken, 2 kookplaten, koffiemachine, waterkoker, handdoek, sponsje, afwasmiddel voor 1e dagen. Goede bedden. Elke dag schoonmaak en handdoekenwissel. Genoeg parkeerplaatsen. Koud zoutwaterzwembad. Ik hou ervan. Wandelmogelijkheden op de boardwalk. Gebruik van alle faciliteiten van Dom João II, zwembad, spa, fitness, bar. Hier ook inchecken! Wel gehorig als je luidruchtige buren hebt. Zal zeker terugkeren.
Beoordeeld op 6 feb 2024

Four Seasons Vilamoura
Vilamoura
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.550, de prijs is nu € 993 per persoon
€ 993
per persoon
9 aug - 14 aug
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Faro (FAO)
9/10 Wonderful! (675 beoordelingen)
erg goed ook leuk voor kinderen
niet goedkoop
wel gratis parkere
Beoordeeld op 28 aug 2025
Tophotels in Alfarrobeira

Tivoli Carvoeiro
Apartado 1299, Vale Do Covo Lagoa
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 342 per nacht van 15 jun tot 16 jun
€ 342
15 jun - 16 jun
inclusief belastingen en toeslagen
9,4/10 Exceptional! (1.014 beoordelingen)
"Helaas was de hygiene ver te zoeken, en ook veel last van mieren in de slaapkamer. Eten en drankjes waren belachelijk duur. Prachtige mooie setting wel , uitzicht maakte alles goed . Mooie kamers alleen niet heel schoon helaas . Ontbijt was super ."
Beoordeeld op 27 apr 2026

Hotel Algarve Casino
Avenida Tomas Cabreira Portimão Faro
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 185 per nacht van 28 jun tot 29 jun
€ 185
28 jun - 29 jun
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Excellent! (1.006 beoordelingen)
"Hébergement top! Un peu vieux et mérite d’être rafraîchis mais les chambres sont spacieuses et la vue est magique!"
Beoordeeld op 22 mei 2026

Vila Vita Parc
Rua Anneliese Pohl Lagoa Algarve
De prijs is € 654 per nacht van 21 jun tot 22 jun
€ 654
21 jun - 22 jun
inclusief belastingen en toeslagen
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken

Albufeira Old Town Square
Ontdek meer over de geschiedenis van Albufeira Old Town Square, een van de bekendste monumenten in Albufeira e Olhos de Água. Maak een wandeling langs de kust in dit ontspannen gebied of probeer een van de geweldige restaurants.

Praia da Falésia
Dennenbossen kronen de roodoranje kliffen van het lange en brede strand, waar comfortabele voorzieningen, watersportmogelijkheden en strandwachten zijn.

The Strip
Tijdens je verblijf in Albufeira e Olhos de Água kun je het perfecte souvenir vinden The Strip. Wandel hier langs stranden of geniet gewoon van de bars.
Activiteiten

Vanuit Benagil: Benagil Grotten Kajak Tour
€ 18
per volwassene
100% van onze reizigers beveelt dit aan

Algarve: 3 soorten wijnproeverijen met uitzicht op de wijngaard
€ 16
per volwassene
80% van onze reizigers beveelt dit aan

Albufeira: MiniGolf Avonturenpark Toegangskaartje
€ 14
per volwassene
94% van onze reizigers beveelt dit aan
Ontdek de wereld met Expedia
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
