Villa Pnoe is overal elegant afgewerkt volgens hoge normen en is een prachtige villa met 5 slaapkamers, ideaal voor gezinnen. Let op: de eerste verdieping van de villa is onlangs gerenoveerd. Je kunt nieuwe foto’s van het interieur bekijken en foto’s van de buitenkant worden in het voorjaar van 2024 toegevoegd. Breng je dagen door met relaxen bij het zwembad en geniet van het uitzicht op de bergen in de verte. De villa ligt net buiten het resort Agios Sostis, waar je een ruime keuze aan restaurants en bars vindt en het zandstrand op slechts een klein eindje rijden ligt. Zwembadverwarming, wifi en airco/verwarming in alle slaapkamers en de woonkamer zijn inbegrepen.
Villa Pnoe ligt in het kleine dorpje Pantokratoras aan de rand van de badplaats Agios Sostis en is ideaal gelegen om de omgeving te verkennen. De weg vlak bij de villa verbindt Zante-stad met het pittoreske gebied Keri in het zuidwesten van het eiland; beide liggen op slechts 15 minuten rijden. De nabijgelegen vakantieoorden Agios Sostis, Laganas en Kalamaki zijn allemaal binnen 10 minuten rijden te bereiken, dus je hebt alles wat je nodig hebt binnen handbereik. Het dorpje Pantokratoras heeft een grillrestaurant – populair bij de lokale bevolking –, een goed gesorteerde minimarkt en een bakkerij waar allerlei heerlijke, dagelijks vers gebakken lekkernijen worden verkocht.
Hoofdzwembad: 7 x 4 meter, diepte 1,5 - 1,5 meter.
Het zwembad wordt in juli en augustus niet verwarmd.
De hoofdreiziger moet 21 jaar of ouder zijn.
Griekse klimaatbelasting - € 15,00 per villa per nacht. Te betalen bij het inchecken.
deze villa ligt in Zakynthos in de bergen. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Laganas en Strand van Alykanas. Nationaal Marien Park van Zakynthos en Kalamaki Crazy Golf zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Zakynthos
Zakynthos (ZTH-Internationale luchthaven Zakynthos) - 13 min. rijden
Restaurants
Barcode
4 min. rijden
McDonald's
4 min. rijden
Κτήμα Γράμψα
6 min. rijden
BJ's
3 min. rijden
Bonanza
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Zante Pnoe by Villa Plus over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Zante Pnoe by Villa Plus?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Zante Pnoe by Villa Plus inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Zante Pnoe by Villa Plus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Zante Pnoe by Villa Plus?
Deze villa in de bergen bevindt zich op enkele stappen van Ionische Zee en op 5 km van Nationaal Marien Park van Zakynthos en Strand van Laganas. Ook Strand van Agios Sostis en Cameo Eiland liggen op 5 km afstand.