Gehele woning·Particuliere eigenaar
Private 2nd floor hideaway stay near Beach
Fotogalerie voor Private 2nd floor hideaway stay near Beach





Gehele woning
1 slaapkamer2 badkamers90 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 246
9 mrt - 10 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Shonan Kamakura Crystal Hotel
Shonan Kamakura Crystal Hotel
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parking beschikbaar
- Zakelijke services
8.0 van 10, Zeer goed, 109 beoordelingen
De prijs is € 84
4 mrt - 5 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie M140050968
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Over deze buurt
茅ヶ崎市, 神奈川県
In de buurt
Zuidelijk strand van Chigasaki6 min. wandelen - 0.6 km
Nissan-stadion60 min. rijden - 34.2 km- Herdenkingsgebouw voor Takeshi Kaiko13 min. wandelen - 1.1 km
- Motomachi Park15 min. wandelen - 1.3 km
- Kanto Fureai Pad6 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
- Station Samukawa - 11 min. rijden
- Station Chigasaki - 13 min. wandelen
- Tokio (HND-Haneda) - 84 min. rijden
Restaurants
- 麺や 鐙5 min. wandelen
- The Circus9 min. wandelen
- 黒糖茶房5 min. wandelen
- 創作そば なぁる(soba na-ru)1 min. wandelen
- 老李6 min. wandelen








