10/10 – Voortreffelijk
Kerstin Arianna


















Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken voor 11.00 uur
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Sleutelkastje, privé-ingang
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit pension ligt in Hase, op 10 minuten wandelen van Strand van Yuigahama, Hasedera en Kotokuin-tempel. Ook Park aan de Zee in Kamakura en Grote Boeddha liggen op 10 minuten wandelen. Station Hase ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Yuigahama is het 9 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster









