Mercure Wellington Abel Tasman bevindt zich in Te Aro, een wijk in Wellington, en ligt vlak bij het strand. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij TSB Arena of Sky-stadion. Bekijk onze reisgids voor Wellington
169 Willis St, Wellington, 6021
In de buurt
Wellington Central Business District
1 min. wandelen - 0.0 km
Victoria University of Wellington
2 min. wandelen - 0.2 km
Cuba Street Mall
5 min. wandelen - 0.5 km
Te Papa
11 min. wandelen - 1.0 km
Courtenay Place
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Wellington - 18 min. wandelen
Wellington (WLG-Internationale luchthaven Wellington) - 16 min. rijden
Restaurants
Neo Cafe & Eatery
2 min. wandelen
Waitoa Victoria Street
4 min. wandelen
McDonald's
3 min. wandelen
Burger Liquor
1 min. wandelen
Flight Coffee Hangar
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Mercure Wellington Abel Tasman
Hotel vlak bij Wellington Central Business District
Mercure Wellington Abel Tasman bevindt zich dicht bij Cuba Street Mall en Victoria University of Wellington en biedt een droogkuis/wasserijservice, een businesscentrum en een restaurant. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Vergaderruimtes, een lift en een 24-uurs receptie
Een bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de wandelmogelijkheden in de buurt
Kamervoorzieningen
De 76 kamers zijn inclusief voordelen zoals laptopwerkplekken, naast extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Herbruikbare koffie- en/of theefilters en recyclage
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 55 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, koelkasten en gratis kinderbedden
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Qualmark Sustainable Tourism Business Award. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (NZD 35 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 06.30 uur tot 10.00 uur in het weekend: NZD 34 tot 34 voor volwassenen en NZD 12 tot 17 voor kinderen
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Sage & Salt
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
4 vergaderruimtes
Businesscentrum
Conferentiecentrum (200 vierkante meter)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Dun tapijt in de kamer
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
7 etages
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roerstaafjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roken is niet toegelaten
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 55 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Bureaustoel
Herbruikbare koffie-/theefilters
Laptopvriendelijke werkplek
Recycling
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 3 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
Tussen 22.00 uur en 06.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn gesloten op zondag:
Restaurant
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer NZD 34–34 voor volwassenen en NZD 12–17 voor kinderen
Betaald parkeren: NZD 35 per nacht
De accommodatie berekent een toeslag van 3 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatieklasse
Classificatie volgens Qualmark®, dat de officiële sterrenclassificaties toekent aan accommodaties in Nieuw-Zeeland.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Mercure Wellington Abel Tasman?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Mercure Wellington Abel Tasman?
Vandaag, 14 okt. 2026, kost een verblijf bij Mercure Wellington Abel Tasman van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 63, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost NZD 35 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Mercure Wellington Abel Tasman inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Mercure Wellington Abel Tasman uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Mercure Wellington Abel Tasman?
Dit hotel ligt in Te Aro, op 5 minuten wandelen van Wellington Central Business District, Victoria University of Wellington en Cuba Street Mall. Ook Te Papa en TSB Arena liggen op 15 minuten wandelen. Station Wellington ligt op 18 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Mercure Wellington Abel Tasman
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,8
Locatie
8,6
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 295 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
295
Gastenscore: 8 - Goed. 394 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
394
Gastenscore: 6 - Redelijk. 189 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
189
Gastenscore: 4 - Matig. 90 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
90
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 32 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
32
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Karen
4 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location with quiet, clean and comfortable room and beds. Good to have breakfast available at 630.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
kailash
29 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful staff and we could check in earlier than schedule. Rooms were clean and comfortable. Very central location and walking distance to all amenities.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joanna
3 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Both ladies on reception were so helpful and friendly. Easy check in and happy to hold our luggage as we were early. King bed comfy and room and bathroom very clean. Nice bathroom products and body lotion also which is not the standard always. Good location….do get a wee bit of noise that you’d except in a CBD. Will definitely stay again.
2 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Allison
28 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location, spotlessly clean,
Comfy bed.
Really nice breakfast available on the ground floor.
Good selection,
yoghurts, fruit, muesli
Bacon, scrambled egg
sausage, beans,
Bread selection, and condiments
Coffee, etc.
Not rushed.
Not overcrowded
Perfect way to start the day
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jack
4 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Third time we have stayed here and always great service and accommodating is always very comfortable.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Vicky
14 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, comfy beds and friendly staff. It was a good stay! Downside was a very noisy vent in the bathroom and the buffet breakfast and coffee was a bit cold.
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sharon
19 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely clean room, very friendly & helpful staff.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kaius
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel with superb location.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Allan
9 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and comfortable. Staff very smiley and helpful
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sven
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely staff, great location.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nadia
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms and very friendly staff.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Victoria
14 mrt 2026
Positief: Netheid
Lovely staff, clean room, comfy bed
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Nigel
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place and staff.
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Annalese
13 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Great location with shops nearby
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Ryan
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, friendly staff but room looking a bit tired.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Darren
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location with all amenities in walking distance.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Nishani
6 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Proper parking facilities needed
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Phillip
12 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nice rooms but the beds are very average and we had an issue with water pressure and temperature in the shower. Definitely needing it’s upgrade (in progress) we have stayed here a few times as it’s very convenient.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Margaret
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice room, friendly helpful staff
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Pauline
27 jan 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The best thing was the location
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
MiKyung
28 jun 2026
Negatief: Netheid
With the price, generally ok.
Beds were comfortable but mouldy bathroom and stained cups made me uncomfortable.
I wouldn't come back for next trip.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Leanne
3 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, clean generous size room
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ricardo
21 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Decent hotel with great location. The server August at the restaurant Sage and Salt was very friendly and helpful 😊.
9 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
26 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent service, modern amenities and a comfortable bed!
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Xinger
25 jul 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The soundproofing is terrible. You can hear almost everything happening in the neighboring rooms. Bring earplugs, or don’t expect to get any sleep until everyone else has gone to bed. The room was freezing. There was only one heater, and even on the highest setting, it wasn’t enough to keep the room warm. The shower had strong water pressure and plenty of hot water. The hotel is conveniently located within walking distance of Cuba Street.