Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Walk to downtown Walnut Creek world class shopping and dining, hiking and biking
Dit appartement in Walnut Creek is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Walk to downtown Walnut Creek world class shopping and dining, hiking and biking





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Work Here • Secure • Elevator • Luxe Kitchen & Bath • King Bed • W/D • Gig WiFi
Work Here • Secure • Elevator • Luxe Kitchen & Bath • King Bed • W/D • Gig WiFi
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 5 beoordelingen
De prijs is € 381
inclusief belastingen en toeslagen
2 feb - 3 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Walnut Creek. Broadway Plaza en Sunvalley Shopping Center zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Diablo Foothills Regional Park en Mount Diablo State Park verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Memorial Stadium of Spieker Pool.
Walnut Creek, CA
In de buurt
- Broadway Plaza - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Civic Park - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Cinemark Century Walnut Creek 14 - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Lesher Center for the Arts - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Kaiser Permanente - 3 min. rijden - 4.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Gott's Roadside - 12 min. wandelen
- True Food Kitchen - 11 min. wandelen
- Dunkin' - 4 min. wandelen
- Cholita Linda - 10 min. wandelen
- Marketplace Cafe - 9 min. wandelen








