
Vakantie en citytrip naar Waging am See
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
Samen is beter
Bespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
Vind de ideale optie
Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
Zonder zorgen
Plan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Waging am See
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.


AlpenParks Chalet & Apartment Alpina Seefeld
per persoon
25 aug - 30 aug
13 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Frankfurt (FRA) naar Innsbruck (INN)
9,8/10 Exceptional! (74 beoordelingen)
Erg nette accommodatie die een luxe uitstraling heeft. De service is goed en het personeel vriendelijk. Een aanrader!
Beoordeeld op 25 sep. 2021

Wyndham Garden Munich Messe
Trudering-Riem
Bespaar 100% op je vlucht
per persoon
5 okt - 12 okt
10 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Frankfurt (FRA) naar Munich (MUC)
8,4/10 Very Good! (322 beoordelingen)
Parkeren kan in parkeergarage (13€) op het terrein (10€) of buiten de hekken (gratis). Op het gratis deel staat links wel een bordje niet voor hotelgasten, maar dat heb ik rechts niet gezien. Er zitten allemaal bedrijven dus in het weekend lijkt parkeren buiten altijd mogelijk.
Wel jammer dat wij uitkeken op de parkeer welke overdekt wordt door de rest van het hotel. Met open raam slapen (geen airco) is gehorig en om de haverklap gaat het licht (bewegingsmelder) op de parkeerplaats aan.
Het ontbijt was goed, ook voor de internationale reiziger die de dag graag met worstjes, witte bonen of spruitjes beginnen.
Bushalte (vertrek elke 20m) bijna voor de deur.
Beoordeeld op 19 sep. 2023

Star G Hotel Premium München Domagkstraße
Schwabing
Bespaar 100% op je vlucht
per persoon
5 okt - 12 okt
10 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Frankfurt (FRA) naar Munich (MUC)
8,6/10 Excellent! (638 beoordelingen)
I really enjoyed my stay. Last minute it turned out I had to check in a little earlier than initially expected, it was no problem for them to do so. The room was in a good condition. Breakfast was a very nice buffet.
Three little points that bothered me personally;
- after placing an order for a pizza when coming back to the hotel, they forgot about my order until I reminded them of it.
- The pillows on the bed were those small scandinavian kind and no alternatives found in the wardrobe.
- Did find an extra blanket, but that honestly was not needed as during the night it turned out the default setting was just way too warm for me to sleep comfortably.
Beoordeeld op 11 nov. 2024

Hotel DEMAS Unterhaching
Bespaar 100% op je vlucht
per persoon
5 okt - 12 okt
10 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Frankfurt (FRA) naar Munich (MUC)
8,4/10 Very Good! (606 beoordelingen)
Vriendelijke ontvangst en schone kamers met goede bedden. Goede badkamer. Het was rustig slapen. Parkeren kan bij het hotel buiten of in de ondergrondse parkeergarage. Er is ook een nacht ingang voor wie laat aankomt. Het hotel heeft een kleine sauna en fitnessruimte. Ideaal voor op doorreis of bij een bezoek aan München. Goede prijs kwaliteit verhouding. Dicht bij de snelweg A8 maar wel leuk gelegen
Beoordeeld op 16 feb. 2025
Tophotels in Waging am See

arte Hotel Salzburg
Rainerstr. 28, Salzburg
De prijs is € 151 per nacht van 24 jul tot 25 jul
€ 151
24 jul - 25 jul
inclusief belastingen en toeslagen
8,6/10 Excellent! (737 beoordelingen)
"Het licht vlak bij het station, maar je hoorde de trein niet, de Balie medewerkers waren meer in dromen gezonken dan met ons bezig, er was iets niet, en werd op gereageerd, “het moet maar liever niet” , de eerste twee nachten is het brand alarm afgegaan en als je dan op de 13de verdieping naar beneden ..."
Beoordeeld op 5 jul. 2025

H+ Hotel Salzburg
Südtiroler Platz 13, Salzburg, Salzburg
De prijs is € 189 per nacht van 3 aug tot 4 aug
€ 189
3 aug - 4 aug
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Excellent! (1.002 beoordelingen)
"Prima hotel naast het station van Salzburg. Voor de deur vertrekken de bussen naar het historische stadscentrum en de Salzburger Festspiele"
Beoordeeld op 31 aug. 2024

IMLAUER Hotel Pitter Salzburg
Rainerstrasse 6-8, Salzburg, Salzburg
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 280 per nacht van 27 jul tot 28 jul
€ 280
27 jul - 28 jul
inclusief belastingen en toeslagen
9,4/10 Exceptional! (1.007 beoordelingen)
"Room was comfortable. Great location . Especially liked the roof top bar!"
Beoordeeld op 19 jul. 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Meer reisopties
Expedia's nieuwste trends
Hotels
Vluchten
Activiteiten
Algemeen
- Neurenberg bezoeken
- Passau bezoeken
- Regensburg bezoeken
- Murnau am Staffelsee bezoeken
- Garmisch-Partenkirchen bezoeken
- Tegernsee bezoeken
- Erlangen bezoeken
- Kempten bezoeken
- Schönau am Königssee bezoeken
- Berchtesgaden bezoeken
- Würzburg bezoeken
- Augsburg bezoeken
- Hof bezoeken
- Rottach-Egern bezoeken
- Lindau bezoeken
- Oberstdorf bezoeken
- Coburg bezoeken
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.