Gehele woning

CosmicStays Venus Villa- Private pool

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor CosmicStays Venus Villa- Private pool

Een balkon met een ontbijtje gedekt, inclusief borden, kopjes en een mand.
Een trap met marmeren treden en metalen leuningen, een houten deur en een vloerkleed met een patroon.
Een zwembad met een rode bank, omgeven door weelderige begroeiing en een meerlaags gebouw met balkons.
Een gebouw met twee verdiepingen, een gebogen dak, grote ramen en een trap naar de ingang.
Een ruime woonkamer met een bank, een salontafel met boeken en fruit, en een keuken op de achtergrond.

Gehele woning

4 slaapkamersMax. aantal: 16

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Barbecue
De huidige prijs is € 208
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

CosmicStays Venus Villa- Private pool

  • Villa in een landelijke omgeving
  • CosmicStays Venus Villa- Private pool biedt onder andere een terras en een vuurkorf. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van deze villa zijn:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Spelletjes, houtskoolgrills en tuinmeubelen
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij CosmicStays Venus Villa- Private pool hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Keukens met kookgerei, borden en bestek
    • Waterkokers en bureaus

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderspeelgoed
  • Kinderspelletjes

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Entertainment

  • Spellen

Buiten

  • Houtskoolbarbecue
  • Terras
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Werkplekken

  • Bureau

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Speleologie in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

deze villa ligt in Mawal in een landelijke omgeving. Bezoek Bedse Caves en Bhajagrotten, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Pavana River en Karla Caves. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het verkennen van grotten. Bekijk onze reisgids voor Mawal
Meer villa's in Mawal
Kaart
Mawal, Maharashtra 410405, Mawal, Maharashtra, 410405

In de buurt

  • Twee stoelen gericht op een rustig meer met een berg op de achtergrond en een klein eiland.
    Pawna-meer
    46 min. rijden - 34.1 km
  • Pavana River
    34 min. rijden - 24.0 km
  • Pavana-dam
    46 min. rijden - 34.1 km
  • Bhandar Dongar
    52 min. rijden - 27.4 km
  • Tikona Fort
    64 min. rijden - 42.2 km

Lokaal vervoer

  • Kamshet Station - 34 min. rijden
  • Pune (PNQ-Lohegaon) - 112 min. rijden

Restaurants

  • Toni Daa Dhaaba
    21 min. rijden
  • Sheetal Dhabha
    27 min. rijden
  • Baithak Dhaba
    25 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt CosmicStays Venus Villa- Private pool over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij CosmicStays Venus Villa- Private pool ?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij CosmicStays Venus Villa- Private pool van één nacht voor twee volwassenen op 25 aug. 2026 min. € 208, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij CosmicStays Venus Villa- Private pool ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij CosmicStays Venus Villa- Private pool inchecken?

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij CosmicStays Venus Villa- Private pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat CosmicStays Venus Villa- Private pool ?

Deze villa ligt in een landelijke omgeving, op 25 km afstand van Wet N Joy Water Park Lonavala, Pavana River en Karla Caves. Ook Bedse Caves en Bhajagrotten liggen op 25 km afstand.

Beoordelingen over CosmicStays Venus Villa- Private pool