Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Violino D’Oro Venezia bevindt zich in Venetië centrum, een wijk in Venetië, en ligt in een winkelbuurt. Basiliek van San Marco en Dogenpaleis zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Reis je met kinderen? Overweeg dan San Teodoro en Museo di Storia Naturale di Venezia. Bekijk onze reisgids voor Venetië
San Marco 2091, Venice, VE, 30124
In de buurt
Teatro La Fenice
2 min. wandelen - 0.2 km
San Marcoplein
2 min. wandelen - 0.2 km
Dogenpaleis
5 min. wandelen - 0.5 km
Basiliek van San Marco
5 min. wandelen - 0.5 km
Brug der Zuchten
6 min. wandelen - 0.6 km
Restaurants
Hard Rock Cafe Venice
3 min. wandelen
illy Caffè
5 min. wandelen
Harry's Bar Cipriani
3 min. wandelen
La Caravella
1 min. wandelen
Bar Ducale
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Violino D’Oro Venezia
Hotel met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid, verbouwd in 2023 en dicht bij San Marcoplein
Violino D’Oro Venezia bevindt zich op loopafstand van Grand Canal en Basiliek van San Marco en biedt een gratis continentaal ontbijt, dagelijks een gratis receptie en een kunstgalerij ter plaatse. Naast een shoppingcenter ter plaatse en een koffiebar/café, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Conciërgeservice, een 24-uurs receptie en lokale maaltijdbezorging
Een feestzaal, rookvrije accommodatie en een kruier/portier
Bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor volop comfort met 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop leuke voordelen zoals kussenmenu's en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderstoelen, servies voor kinderen en kinderopvang
Hypoallergeen beddengoed, bedden met traagschuimmatrassen en donsdekens
Regendouches, bidets en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies van 55 inch met Netflix, streamingdiensten en satellietzenders
(kleer)kasten, een privékok en koffiezetapparaten/waterkokers
De volledige accommodatie is gerenoveerd in november 2023
Feestruimte
Gebouwd in 1700
Gemeenschappelijke woonkamer
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Toscaanse architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Matras van memory foam
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 55 inch met satellietzenders
Netflix
Streamingsdiensten
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Chef-kokservice
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Gratis minibar (beperkt aantal items)
Koffiezetapparaat/waterkoker
Maaltijdbezorging
Restaurantgidsen
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 5.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1FLAYGW2T
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 15 mei tot 15 september.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Violino D Oro Venice
Violino D Oro
Hotel Violino D Oro
Violino D Oro Venice
Violino d Oro Hotel
Hotel Violino d'Oro Venice
Violino d'Oro Venice
Violino d'Oro
Hotel Violino d'Oro
Violino D’Oro Venezia Hotel
Violino D’Oro Venezia Venice
Violino D’Oro Venezia Hotel Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Violino D’Oro Venezia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Violino D’Oro Venezia?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Violino D’Oro Venezia van één nacht voor twee volwassenen op 22 apr. 2026 min. € 858, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Violino D’Oro Venezia zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Violino D’Oro Venezia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Violino D’Oro Venezia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Violino D’Oro Venezia?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Venetië ligt in de historische wijk, vlak bij Calle Larga XXII Marzo, San Marcoplein en Grand Canal. Ook Basiliek van San Marco en Dogenpaleis liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 28 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 28 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Violino D’Oro Venezia
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,8
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 57 van 60 beoordelingen
10 - Uitstekend
57
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 60 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 60 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 60 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 60 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
yibing
Reisde met familie en kleine kinderen
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location near San Marco square. Beautifully decorated property and comfortable rooms. Water taxi dock nearby. Gondola ride right in front of hotel.
yibing
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Sandra, Chula Vista
Reisde met partner
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy lindo y bien ubicado
Sandra
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
john
Reisde met een groep
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel with excellent breakfast, bar, and dinner service
john
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Anna
26 dec 2025
Anna
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Sandro
Reisde met een groep
26 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Sehr zu Empfehlen super Service und sehr schöne Zimmer mit allem Confort
Sandro
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Daniel
Reisde met partner
13 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles war makellos, persönlich und erkennbar stilvoll, soweit es das Hotel und das Personal beeinflussen können.
Daniel
7 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Ricardo
9 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Todo excelente
Ricardo
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Andrew
28 okt 2025
Andrew
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Freddy
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel con una ubicación increíble. La atención es personalizada y impecable. Un oasis a metros de la plaza San Marco
Freddy
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jeremy
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing hotel and team. I felt like I was the first person to use the room. Fabulous.
Jeremy
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Shannon
Reisde met familie
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We switched hotels at the last minute on a mother-daughter trip to Venice and I could not have been happier about it! The hotel was lovely, service matched at the highest end hotels, breakfast was amazing and the location was perfect for a short trip to Venice -- easy walking distance to major attractions but also quiet and peaceful. it's not on the waterfront, but if you walk out the back of the hotel you are right at the St. Regis which has a lovely waterfront patio perfect for apertivio.
Shannon
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Nancy, Secaucus
Zakenreiziger
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location but a confusing property, as the rooms were scattered among different buildings. Very nice staff
Nancy
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met familie
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Terrific
John
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Rolando
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rolando
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Javier
Reisde met partner
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Javier
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
robert
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
robert
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Anaine
Reisde met een groep
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Anaine
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
D
14 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heart of Venice
Great location, staff, and breakfast
D
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Marian
Reisde met partner
14 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is amazing, in an excellent location. The rooms are modern inside, and this is the cleanest hotel we’ve been in so far.
The staff is amazing, providing all the support that you need.
The cleaning service is amazing as well, you feel treated as a royalty.
The Il Picollo restaurant is amazing with great breakfast options and a quite fine dining service.
It was an amazing experience and we will definitely go back.
Marian
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Thierry
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Thierry
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Steven
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfection
Perfect stay! It was a brief overnight between cities, but wonderful. From the service to the accommodations to the delicious breakfast...everything was over and above, and beyond expectations. We hope to be fortunate to return someday and stay for longer!
Steven
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Renato, Coral Gables
Reisde met partner
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Consierge was outstanding
Renato
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Ann, Santa Monica
19 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
From the check-in process to the breakfast staff
Ann
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
David
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
David
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Melissa
Reisde met partner
6 jul 2025
Just perfect, lovely, quaint hotel in a perfect location for a magical Venice experience. Can walk to everything and everywhere — from St. Mark’s Basilica to the Teatro Phoenicia and Vivaldi’s church we just had a fabulous stay. The room was delightful and elegant; morning breakfast a true delight with lovely a lovely greeting and deliciously prepared food with healthy options — and treats alike!