Palazzo San Lorenzo

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Bar
  • Wasvoorzieningen

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Palazzo San Lorenzo

  • Hotel met een chique stijl niet ver van San Marcoplein
  • Palazzo San Lorenzo ligt op loopafstand van Rialtobrug en Grand Canal en biedt een droogkuis/wasserijservice, een bar en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), een lift en geldautomaat/bankservice
    • Bagageopslagruimte, conciërgeservice en meertalig personeel
    • Een kruier/portier, hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Palazzo San Lorenzo hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met een regendouche of een bubbelbad plus bidets en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies van 40 inch met Netflix, streamingdiensten en satellietzenders
    • (kleer)kasten, baby-/kinderbedden en waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is geopend van maandag t/m zondag tussen middernacht en 23.30 uur).

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per dag

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen honden zijn toegestaan

2 in totaal

Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 60.0 per dag.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 3.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.60 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 25 voor volwassenen en EUR 25 voor kinderen
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per nacht
  • Toeslag voor extra bed: EUR 60.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Palazzo San Lorenzo?

Ja, bij dit hotel zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Palazzo San Lorenzo zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Palazzo San Lorenzo inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Palazzo San Lorenzo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Palazzo San Lorenzo?

Dit hotel ligt in Castello, op 10 minuten wandelen van Waterbus van San Zaccaria, San Marcoplein en Dogenpaleis. Ook Basiliek van San Marco en Rialtobrug liggen op 10 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,4

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

8,8

Locatie

9,4

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 83 van 116 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 28 van 116 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 116 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 116 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 116 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dennis

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima verblijf. Heel vriendelijk personeel. Al bij binnenkomst goed geholpen!
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Betsy

Excellent stay
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Arif

Positief: Netheid, personeel en service
Hotel güzel
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alyn

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely room and a great breakfast with hot and cold options to suit everyone. We were on the top floor in room 3007 which had a connecting door with the next room. Not something we needed as it was just the two of us but it would've been great if we were with the teenage kids. The location was also great. Close to St Mark’s but tucked away enough to have a quieter atmosphere. It was really quiet at night… we slept well.
The room 3007
The hotel area
Hotel area
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mark

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great Hotel

Great hotel in perfect location 5 mins from St Marks square, so relatively quiet with plenty of restaurants about. Staff were very helpful and the breakfast was excellent.
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Matt

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely the place to stay when in Venice. Amazing staff, great breakfast, clean rooms and in a great location!
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jordan

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bethany

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was comfortable and clean and the hotel staff were very friendly and helpful. We really enjoyed staying here!
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

SOPHIE

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon emplacement
5 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Suzanne

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I highly recommend this property for location, cleanliness and friendly, helpful staff.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

LUIS EDUARDO

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good place to be
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Reza

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
the location was awesome and the around restaurant and shopping store
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

michael

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location kept is easily walkable
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Comfortable and clean

Amazing hotel. Very clean and comfortable beds. Breakfast was awesome, with great variety and quality.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Alex

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
good location and clean.
2 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Eva

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Extremely clean and excelente service Beautiful place
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Eric

A bit of a ride by water taxi, but overall great location to main tourist attractions, accommodating and friendly sfaff! Would definitely stay again!
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jason

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Beautiful Hotel

Beautiful hotel in a great location overlooking the canal and opposite restaurants in the heart of Venice
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Andrea

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Lorenzo

Great location surrounded by multiple restaurants and shops. Room was perfect for what we needed
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Caterine

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me and my family enjoyed everything in Venice we love it 😍
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Shorrol

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The children were very comfortable! The hotel is conveniently located near food and attractions.
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Hiromi

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were always supportive
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniel

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tudo perfeitooo, eles são simplesmente incríveis, hotel top, localização ótimo, e o café da manhã maravilhoso. Voltaria 1000 vezes
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Marcela

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was amazing and very helpful. The rooms were spacious and comfortable. The hotel is close to everything.
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Antonia

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Nice

Lovely hotel with decent breakfast, the only thing is you have to pay for coffee and tea in your room!
2 nachten verbleven in januari 2025