Hotel Sorriso bevindt zich in Lido, een wijk in Venetië, en ligt aan het water. Palazzo del Cinema en Antico Cimitero Israelitico zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Parco delle Rimembranze en Giardini della Biennale. Ook Santa Maria Elisabetta-waterbus is zeker een bezoekje waard.Ga voor waterpret zoals duiken en windsurfen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Via Cristoforo Colombo 22, Venice, VE, 30126
In de buurt
Lido di Venezia
3 min. wandelen - 0.3 km
Palazzo del Cinema
16 min. wandelen - 1.4 km
Palazzo del Casinò
18 min. wandelen - 1.5 km
4 Fontane Strand
19 min. wandelen - 1.7 km
Santa Maria Elisabetta-waterbus
4 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 131 min. rijden
Restaurants
Ristorante Ai Murazzi
11 min. wandelen
Pasticceria Bar Sabrina
1 min. wandelen
snack bar ristorante pizzeria da graziano
3 min. rijden
Cri Cri e Tendina
5 min. wandelen
Pane Libri Capuccino
17 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Sorriso
Hotel vlak bij Palazzo del Cinema
Hotel Sorriso bevindt zich dicht bij Santa Maria Elisabetta-waterbus en Parco delle Rimembranze en biedt een gratis continentaal ontbijt, een kapsalon en een bibliotheek. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een nabij privéstrand, strandcabana's en ligstoelen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, snelle incheckservice en geldautomaat/bankservice
Bagageopslagruimte, een lift en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Sorriso bieden voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Hd-televisies met satellietzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenverhuur
Paardrijden/paardenverhuur
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het water
Strandcabana's (toeslag)
Strandparasols
Strandstoelen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (60 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv met satellietzenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 april tot 23 oktober.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 6 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.80 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Houd er rekening mee dat gebruik van het privéstrand van het hotel onderworpen is aan een toeslag.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1V2K44548
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Sorriso Venice
Sorriso Venice
Hotel Sorriso Province Of Venice, Italy
Hotel Sorriso Province Of Venice
Hotel Sorriso Hotel
Hotel Sorriso Venice
Hotel Sorriso Hotel Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Sorriso?
Ja, bij dit hotel zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Sorriso?
Vandaag, 12 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Sorriso van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Sorriso inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Sorriso uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Sorriso?
Dit aan het strand gelegen hotel ligt in Lido, op 1,4 km van Palazzo del Cinema en op 5 km afstand van Santa Maria Elisabetta-waterbus en Antico Cimitero Israelitico. Ook Parco delle Rimembranze en Giardini della Biennale liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Sorriso
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 106 van 236 beoordelingen
10 - Uitstekend
106
Gastenscore: 8 - Goed. 97 van 236 beoordelingen
8 - Goed
97
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 236 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 236 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 236 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
12 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prettig, vriendelijk en compleet hotel
Prachtig uitzicht, rustig en centraal
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
23 mei 2015
Negatief: Comfort kamer
Heerlijk verblijf@ Sorriso, Lido Venezia
De kamers bij hotel Sorriso zijn simpel maar schoon. Verwacht geen luxe. De badkamer is vrij klein maar (bij onze kamer) voorzien van een douchecabine. Elke dag schoonmaak en schone handdoeken. Ontbijt was sober, wat croissants, beleg en wat stukjes brood. Voor 2 a 3 dagen prima. Daarna kan ik me voorstellen dat je toe bent aan iets anders. Vanaf de boot naar het hotel is het een klein half uur lopen. Met de bus is het circa 10 minuten (10 haltes). De bussen gaan elke 20 minuten. De boten naar Venetie gaan elke 20 minuten. Het verblijf op het Lido is ons zeer goed bevallen. Even weg van alle drukte in Venetie en je zit tussen de locals. Er zijn in het centrum een aantal goede restaurants en winkels. Tevens kun je naar het strand. Als je de straat van hotel Sorriso uitloopt dan zit je gelijk op het strand. Het hotel heeft een eigen stuk dat pas miv 1 juni open is. Wij zijn naar het openbare strand geweest aan het einde van het hoofdstraat in het centrum. Mooi breed zandstrand.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Gerrit, Kampen
4 jun 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
recensie hotel
prachtig hotel, modern. vlakbij he strand.
fijn en zeer aardig personeel.
goed ontbijt, alleen pas open om 8.00 uur.
leuk balkon. schoon hotel.
Gerrit
8/10 – Goed
Nixon
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A hotel stay from the main Venice Venues
Quite place to stay if you just want to walk an island of Venice. Nice breakfast and room size was bigger than assumed.
Nixon
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met familie
18 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly and helpful stuff
Robert
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Gilles
Reisde met familie
17 jul 2025
Positief: Personeel en service
Lit vraiment inconfortable. C’est un li dans une boite
Gilles
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Joe
Reisde met een groep
21 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was great!
Joe
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Denise
12 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A good place
We overlooked a road that had walls surrounding an equestrian yard. Tiny shower but hot water.
Denise
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Monika
11 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Monika
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Per Arne
Reisde met familie
1 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Per Arne
13 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Ilham
Reisde met familie
29 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff very friendly and helpful
Ilham
4 nachten verbleven in augustus 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Joseph
10 aug 2024
Joseph
1 nacht verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Astrid
16 jul 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Astrid
8 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Cindy
14 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent Value
This is a great hotel for the price. Not on the main islands of Venice; but, it’s just a short boat ride to the other islands. The hotel is walking distance from a beautiful sand beach.
Cindy
3 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Lindsay
Reisde met een groep
17 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. 5 min walk to the beach. 2 min walk to bus station. Highly recommend
Lindsay
3 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Frederick
Reisde met familie
15 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The worker's were very kind and the place was very nice
Frederick
3 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Peter
Reisde met partner
6 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
we really enjoyed our stay in this hotel. staff were very friendly and helpful with any questions we had regarding transport or nice local eating places. the hotel is located near the beach in a quiet residential area with easy access to the town centre by a frequent bus service and the local water-bus transport hub for the five minute ride into the centre of Venice. this hotel met and surpassed all our requirements and we will certainly return to this hotel and can fully recommend it.
Peter
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Riki
30 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Riki
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Alexandra
Reisde met partner, Reisde met familie
25 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was well-equipped and clean. The receptionist explained the public transport options etc for us, and that was useful as we bought ACTV Transport tickets for 72 hours (I recommend that if you want to visit other islands).
It's a good accommodation if you don't want to spend the night in central Venice.
Alexandra
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Yngvild
Zakenreiziger
21 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
good value for money
Nice, clean hotel. Air condition and comfortable bed. Friendly and helpful staff. Easy access to public transport and close to public beach. Good value for money.
Yngvild
5 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Silvia Anna
29 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Silvia Anna
4 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Cédric
24 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour, la chambre est vraiment grande spacieuse, le personnel très gentil et attentionné.
L'avantage de l'hôtel c'est qu'il est desservi par toutes les lignes de bus et a 2 km de la gare fluviale.
Le petit déjeuner très varié et généreux. J'ai vraiment apprécié ces quelques jours au Lido et dans cet hôtel
Je recommande sincèrement !
Cédric
4 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Ian
Reisde met partner
24 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel Sorriso is currently rated at two star level. The room allocated to my wife and I was at least three star level. It was large, well furnished and suited us very well. There was one thing that would have made it perfect, and that was the provision of a kettle and a couple of cups. When checking out, we discussed this with the manager, who told us that she provides kettles and cups upon request. Perhaps guests should be advised of that option. Otherwise, it was an extremely satisfying stay at the Sorriso for two quite elderly people. Thank you.
Ian
3 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
David
18 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten