Hotel Domus Cavanis Venezia ligt in Venetië in het stadscentrum. Basiliek van San Marco en Rialtobrug zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Stazione Marittima en San Teodoro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Dorsoduro 895, Venice, VE, 30123
In de buurt
Accademia di Belle Arti
2 min. wandelen - 0.2 km
Ponte dell'Accademia
3 min. wandelen - 0.3 km
Peggy Guggenheim-museum
3 min. wandelen - 0.3 km
Biënnale van Venetië
8 min. wandelen - 0.7 km
Basiliek van Santa Maria della Salute
8 min. wandelen - 0.7 km
Restaurants
Ristorante da Gianni alle Zattere
2 min. wandelen
Gelateria Nico
1 min. wandelen
Bar alla Toletta
5 min. wandelen
Osteria Al Squero
4 min. wandelen
Cantine del Vino già Schiavi
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Domus Cavanis Venezia
Hotel vlak bij San Marcoplein
Dicht bij Grand Canal en Piazzalle Roma ligt Hotel Domus Cavanis Venezia, waar gasten onder andere kunnen genieten van een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een kluis bij de receptie, meertalig personeel en rookvrije accommodatie
Conciërgeservice, hulp bij uitstappen/tickets en een 24-uurs receptie
Bagageopslagruimte en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Domus Cavanis Venezia bieden voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 26 inch met kabelzenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hotel Belle Arti, Dorsoduro 912/A].
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 8.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 8.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1WW5PHE5X
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Domus Cavanis Venezia?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Domus Cavanis Venezia?
Vandaag, 8 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Domus Cavanis Venezia van één nacht voor twee volwassenen op 8 jun. 2026 min. € 255, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Domus Cavanis Venezia zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Domus Cavanis Venezia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Domus Cavanis Venezia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Domus Cavanis Venezia?
Dit hotel ligt in Dorsoduro, op 15 minuten wandelen van Zattere en San Marcoplein. Ook Piazzalle Roma en Grand Canal liggen op 2 km afstand. Station Venetië Santa Lucia ligt op 26 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 26 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Domus Cavanis Venezia
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,8
Locatie
7,2
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 77 van 314 beoordelingen
10 - Uitstekend
77
Gastenscore: 8 - Goed. 122 van 314 beoordelingen
8 - Goed
122
Gastenscore: 6 - Redelijk. 60 van 314 beoordelingen
6 - Redelijk
60
Gastenscore: 4 - Matig. 31 van 314 beoordelingen
4 - Matig
31
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 24 van 314 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
24
Beoordelingen
8/10 – Goed
Roger
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima kamer, maar de airconditioning werkte niet
Roger
5 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Steven
16 jun 2023
Positief: Comfort kamer
Small but cute.
Looks great on pictures but maintenance of bathroom could be better.
Small but cute. That's Venice.
Steven
1 nacht verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Joyce
29 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Joyce
2 nachten verbleven in december 2017
6/10 – Redelijk
Doortje
8 nov 2017
bijzonder centraal gelegen. Midden in het centrum
Alles op loopafstand! Geweldige plek om van hieruit Venetië te ontdekken!
Doortje
3 nachten verbleven in november 2017
8/10 – Goed
nathalie
13 aug 2015
Positief: Personeel en service
Zeer goed gelegen hotel. Moeilijk om te vinden. We constateerden dat in Venetië naast de wijknaam toch straatnamen op de muren staan, zo hadden we dit hotel makkelijker kunnen vinden. Een kaartje met de route naar het hotel zou ook zeer handig zijn als je je reservering maakt. Goeie uitvalsbasis voor de wandelingen.
nathalie
10/10 – Uitstekend
Karen
Reisde met een groep, Reisde met partner
2 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The front desk staff were very helpful and the breakfast offered a good selection. The room was good, and the location was great. Walk almost anywhere or just a few minutes to the public boat dock.
Karen
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Caridad
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación estaba muy bien y limpia y el desayuno estupendo
Caridad
3 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Juan Manuel
Reisde met een groep
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Lo céntrico que está de todo, a un paso de dos canales .
Por sacarle un pero, la fachada que no parece un hotel, pero luego por dentro está muy bien. El desayuno en en su hotel matriz muy bueno y completo.
Juan Manuel
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Deborah
Reisde met een groep, Reisde met familie
19 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Deborah
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Stephanie
19 jan 2026
Stephanie
2 nachten verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Paulette
13 jan 2026
Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The room was awful. The floor was dirty and the bathroom was grimy. The staff (when you found one) were rude and unhelpful and the facilities were awful. No iron - we were told to go buy one!
Paulette
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Fábio Eduardo
5 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Quarto, equipe, comodidade e localização excelente.
Fábio Eduardo
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Melanie
2 jan 2026
Melanie
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Mohamed
24 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Room was amazing, staff freindly, breakfast was good, location is excellent.
Mohamed
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Thomas
24 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personnel sympathique
Thomas
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Antonio, San Juan del Río
Reisde met partner
16 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un lugar muy recomendable, limpio,.ameno, con todas los servicios,. confortante para un descanso.
Antonio
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mehmet Resat
15 dec 2025
Mehmet Resat
2 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Daniel
25 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Personnel avec une stricte amabilité, sauf pour celui qui s’occupe du petit déjeuner. Ce dernier peut être mieux. Des gobelets en plastique dans la sdb, pas terrible pour boire de l’eau, qui d’ailleurs peuvent être réutilisés et non jetés tous les jours. Absence de panneau « ne pas déranger ». Le lecteur carte à l’entrée de la chambre ne marchait pas
Daniel
3 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Katy
17 nov 2025
Katy
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Johan
15 nov 2025
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Märkligt med ett hotell helt utan personal.
Johan
1 nacht verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Emil
12 nov 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Horrible and disgusting
Emil
1 nacht verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Ali Akbar
4 nov 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything, the picture and the reality is so far.
Receptionist is in another place, breakfast, too. And bad test of coffee.
Anyway I really regret that I made this reservation and I think you shouldn't offer such place if you want to keep your responsibilities.
Ali Akbar
1 nacht verbleven in november 2025
4/10 – Matig
jandira
Reisde met familie
28 okt 2025
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
A estadia foi decepcionante, era pra ficarmos duas noites mas só ficamos uma . O quarto que não foi dado não tinha nada a ver com o que reservamos , nós colocaram em um anexo do hotel , o quarto era pequeno , a cama desconfortável, travesseiro duro , a porta do box quebrada molhando todo o chão .
As fotos que eles colocam nada tem a ver com o quarto real. A atendente se negou a nos dar outro quarto, nos tratou de forma rude.
Preferimos pagar outro hotel para passar a
Segunda noite .
Muito decepcionante