Hotel Feel Inn Venice Airport Rooms bevindt zich in Campalto, een wijk in Mestre, en ligt vlak bij de luchthaven. Haven van Marghera en Haven van Venetië zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Hotel Feel Inn Venice Airport Rooms biedt onder andere een kapsalon. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Parkeerplaatsen ter plaatse, vervoer naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, meertalig personeel en geldautomaat/bankservice
Een bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een receptieruimte
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast extra's zoals bureaustoelen en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Regendouches, bidets en badkuipen of douches
(kleer)kasten, koelkasten en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 50 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
24-uurs shuttleservice naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
24-uurs shuttleservice naar het treinstation (toeslag)
Treinstationshuttle op verzoek
Shuttleservice van/naar het busstation (toeslag)
Shuttleservice van/naar het casino (toeslag)
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Beveiligde onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per nacht)
Parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Receptieruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 11.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (voor maximum 3 personen)
Betaald parkeren (openlucht): EUR 10 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 25 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Feel Inn Venice Airport Rooms?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Feel Inn Venice Airport Rooms?
Vandaag, 21 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Feel Inn Venice Airport Rooms van één nacht voor twee volwassenen op 25 aug. 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Feel Inn Venice Airport Rooms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Feel Inn Venice Airport Rooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Feel Inn Venice Airport Rooms een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.
Waar staat Hotel Feel Inn Venice Airport Rooms?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Campalto, op 5 km afstand van Forte Bazzera, San Giuliano Park en Forte Marghera. Ook Grand Canal en Piazzalle Roma liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.