Geheel appartement

Dorsoduro Charme Apartments by Wonderful Italy

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 201
inclusief belastingen en toeslagen
26 mei - 27 mei

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Standaard appartement, 2 slaapkamers, terras (check-in online)

  • Uitzicht op de stad
  • 95 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 queensize bedden en 1 queensize zetelbed

Standaard appartement, 1 slaapkamer, keuken (Check-in online)

  • Uitzicht op de stad
  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 queensize zetelbed

Standaard appartement, 1 slaapkamer, niet-roken (check-in online)

  • Uitzicht op de stad
  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 queensize bed, 1 eenpersoonsbed en 1 queensize zetelbed

Superior appartement, 2 slaapkamers, keuken (check-in online)

  • Uitzicht op de stad
  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 1 queensize bed, 2 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoons zetelbed

Appartement, 3 slaapkamers (check-in online)

  • Uitzicht op de stad
  • 110 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 10
  • 5 queensize bedden, 3 eenpersoonsbedden en 1 queensize slaapbank

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Dorsoduro Charme Apartments ligt in Venetië in het stadscentrum. Dogenpaleis en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Teodoro en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer appartementen in Venetië
Kaart
Dorsoduro 87, Venice, VE, 30123

In de buurt

  • Zattere
    Zattere
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Peggy Guggenheim-museum
    Peggy Guggenheim-museum
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Basiliek van Santa Maria della Salute
    Basiliek van Santa Maria della Salute
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Accademia di Belle Arti
    Accademia di Belle Arti
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Ponte dell'Accademia
    Ponte dell'Accademia
    8 min. wandelen - 0.7 km

Restaurants

  • Harry's Bar Cipriani
    19 min. wandelen
  • Bar Redentore
    12 min. wandelen
  • La Caravella
    15 min. wandelen
  • Bar Ducale
    15 min. wandelen
  • Ristorante Al Giglio
    14 min. wandelen

Over deze accommodatie

Dorsoduro Charme Apartments by Wonderful Italy

Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en meertalig personeel. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Gratis wifi, een lcd-televisie en een flatscreentelevisie zijn enkele van de overige voorzieningen.
Dorsoduro Charme Apartments heeft 5 kamers met een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van lcd-televisie.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Zeep

Entertainment

  • Lcd-tv van 32 inch

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 3 etages
  • 5 units
  • Gebouwd in 1600
  • Geluiddichte muren
  • Individuele aankleding
  • Traditionele architectuur

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.

Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in

Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 35 per verblijf.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 35 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 027042-loc-07726, 027042-loc-07726 , M0270425795
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Dorsoduro Charme Apartments?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Dorsoduro Charme Apartments by Wonderful Italy?

Vandaag, 20 mei 2026, kost een verblijf bij Dorsoduro Charme Apartments by Wonderful Italy van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 201, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Dorsoduro Charme Apartments inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Dorsoduro Charme Apartments uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Dorsoduro Charme Apartments?

Dit appartement ligt in Dorsoduro, op 15 minuten wandelen van Punta della Dogana en San Marcoplein. Ook Dogenpaleis en Basiliek van San Marco liggen op 2 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Dorsoduro Charme Apartments by Wonderful Italy

7,6

Goed

8,2

Netheid

8,0

Locatie

7,6

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 30 van 96 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 96 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 16 van 96 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 96 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 96 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Anthony

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All-in-all a very nice place to stay and for us, we loved that it was a bit away from the more popular areas thus keeping it quiet but close enough to everything.
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gary

Positief: Netheid, communicatie
Negatief: Inchecken
We had a mix-up on check-in where our neighbors across the stair landing were in our unit drinking wine because their code didn't work on their's but did work on ours. After encouraging them to depart, we moved in. Unit was small but functional with a good climb up the stairs. There were no paper towels, dishwashing soap, kleenex, etc. The balcony on the roof was very hardvl to get out to through a crawl space door. Air conditioning andheatwerehardtocontrol. . Other than that, we made it work.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MARCO

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Todo bien buena ubicación
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lin

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Everything is good
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Noelia

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
El estado del apartamento era genial, muy limpio y con todas las comodidades. Pero no tiene ningún sitio para comer cercano
2 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, communicatie
+ easy check-in and check-out! Very nice that everything is accessible with codes + luggage storage + great location + good communication - cold in the apartment (although we were told the temperature is set by Italian law and could not be increased) - faucet in kitchen was not working properly - it would be nice if small things such as salt, sugar and oil are provided in the apartment
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Justin

Positief: Comfort kamer, communicatie

Loud and far walk

Leaking ceiling in washroom and very loud building. Doors slamming all hours of the night and sounded like a party in one of the other units. Property a decent walk from most restaurants and sites in Venice.
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Stephen

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Family of 6 (2 adults and 4 children) stayed here. Excellent base for exploration of San Marco and other nearby attractions. Bit of a hike from the train station but the vapretto was our friend. Apartment surrounds very very quiet with only 1 cafe in immediate vicinity but it’s all there once you cross the grand canal. Apartment very clean and comfortable (but how about a few hooks to hang up towels or coats). Recommended!
3 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Hélène

Negatief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Fuyez ! Pas de chauffage, pas d'eau chaude,.pas de ménage Le canapé-lit n'en est pas un : il est impossible de dormir à quatre dans cet appartement. Ces logements sont loués à la nuit à des jeunes pour faire la fête jusqu'à 6h du matin
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Peter

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I was rather concerned about the practice that the access code for the lock is sent out only at 3pm on the arrival day; for travelers without cellular service in Italy that is a worry, but we had wifi on the train, so everything worked out well. We came with the vaporetto, five minutes walking from the station: no problem. The apartment looks better from inside than outside; indeed it is a very nice and modern apartment, just what we needed for our three children. Everything in Venice is walkable, one needs to explore a bit, but there is a supermarket in 10-15min distance, as well as various restaurants. It is a bit out of the tourist zone, so a bit quieter, but the tourist places are in easy walking distance. We will be happy to use this apartment again, if we come again to Venice.
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede ligging. Weinig lawaai.alles aanwezig. Eenvoudig met codeslot.
2 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Vito michele

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Struttura molto pulita e ben organizzata in zona centrale ma Tranquilla di Venezia.
2 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

MARCELLA

Positief: Communicatie
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura nel complesso discreta. Rispetto alle aspettative non molto centrale come posizione anzi distante dal supermercato
3 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El apartamento está bien ubicado y en buen estado. La limpieza regular, parece que hubieran limpiado deprisa y corriendo. Cuarto de baño limpio, toallas limpias; sin embargo encontramos una colilla debajo de una mesita de noche, el lavavajillas sin vaciar, el microondas sucio y los fogones y azulejos regular... Mejorando esos detalles el apartamento está bastante bien
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd

6/10 – Matig

Eliane

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
O apartamento é reformado e estava em ótimas condições, tinha aquecimento e água quente, mas faltaram itens básicos na cozinha (forno, detergente, esponja, açúcar, sal...) e no banheiro (suporte para toalhas, para sabonete e xampu e não tinha tapete). Gastamos comprando coisas que a casa deveria oferecer, como tinha em Roma, Verona e Lisboa, locais por onde passei nesse período. As fotos da cozinha e banheiro do apartamento não aparecem no site.
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura bella e confortevole e personale eccellente vicino ai vaporetti per spostarsi dentro Venezia e vicina a pizza San marco
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerd

6/10 – Matig

Maria

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Just okay

Was good to have kitchen facilities. Single beds were so so, sheets quite coarse fabric. Rooms were minuscule Good situation. Check in was a hassle. You could only get into the shower if you stepped in sideways with both doors open. Moved to hotel last night and was so much more comfortable and only slightly more expensive, also better situated on Grand Canal
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Toraq

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
交通方便。房阍不箅大但舒適。早餐基本滿足需要。附近亦有小型超市可購買水菓,水,麵包,凍肉,杯麵及零食。
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten

Pasable

El apartamento está renovado, pero es incómodo. Una de las habitaciones es muy pequeña y no hay ni mesilla. Cama normal, pero sin mantas, nos dicen que en la estación de verano NO las proporcionan....códigos de acceso demasiado evidentes. Por lo demás, muy buena localización y muy limpio. Para 2 o 3 días esta bien
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
i really don’t recommend this hotel. I really don’t like this apartment. In the evening, the near apartment station will be closed. Then , we need to take off by the water bus in the early station . Also , in the evening, there is so noisy place. Someone will knock the window. Also , even someone walk in the outside, we also heard it. The apartment all facilities is bad.
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
There weren't enough pillows for the number of people we were paying for. The kitchen was poorly fitted out and the 3pm check in was too late. I didn't like having to check in at an entirely different location to the accommodation - we had to drag our bags around for hours.
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Beverley

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

The neighborhood was very quiet, no traffic noise at all. The apartment was pretty basic but we each had our own small bedroom there, was a stove, a small friend a TV We could get coffee and pastries at a small coffee shop across the courtyard called 60/40 and it was a short walk to the validator stop. Checking wasn't quite so easy as the office is in a separate location and you have to go there first to pay a oval tax in cash and get the entry code
3 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property was gorgeous and absolutely one of our favorites; would totally return. It had lots of room (we had 7 of us-parents, grandparents, kids-8, 11, 14) and we had lots of space to sleep and hang out. The bathrooms were great. The washing machine, as an American, was a little tricky to operate (no printed directions) and took 3-4 hours to complete a cycle (without drying) and you will need to purchase your own detergent; we ended up going to a laundromat and doing it all at once. Using water taxis, this was very accessible and definitely a place that we would return to. Check the info that comes after you reserve as you check in with Pleuwy, a management company, since we missed that detail and wandered around for 10-15 minutes looking for office. Overall a great location and highly recommend for a Venice stay, especially with a group or family.
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Apartamento bonito hace sentir que estas en venezia
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Cherie

Positief: Personeel en service

Had to be moved.

We booked in here but were asked to move to another of their hotels as the last guest didn’t leave. This is not what we booked so was not impressed to be moved. The other hotel was close by, but we don’t know what we missed as far as cleaned and convince is concerned. Staff were helpful.
3 nachten verbleven in juni 2019