Casa di Serena ligt in Mestre. Haven van Marghera en Haven van Venetië zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Grand Canal en Lido di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
F6MM+QF, Via Nervesa 10, Venice, Veneto, 30171
In de buurt
Piazza Ferretto
14 min. wandelen - 1.3 km
M9 Mestre Museum
13 min. wandelen - 1.1 km
Toniolo theater
14 min. wandelen - 1.3 km
Stadstoren van Mestre
18 min. wandelen - 1.5 km
Haven van Marghera
3 min. rijden - 1.4 km
Lokaal vervoer
Venetië (XVY-Station Venezia Mestre) - 4 min. wandelen
Mestre Centro B1 - 19 min. wandelen
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 23 min. rijden
Restaurants
Da Michele
6 min. wandelen
McDonald's
4 min. wandelen
Soul Kitchen
4 min. wandelen
Ristorante Cinese Delizie
2 min. wandelen
PANDA FLY
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Casa di Serena
Hotel vlak bij Piazzalle Roma
Casa di Serena bevindt zich vlak bij Haven van Marghera en biedt onder andere een tuin.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Buiten
Tuin
Tuinmeubels
Meer
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2023
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa di Serena inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa di Serena uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa di Serena?
Dit hotel in Mestre ligt op 2 km afstand van M9 Mestre Museum en Haven van Marghera. Ook Piazza Ferretto en Forte Marghera liggen op 3 km afstand. Venetië (XVY-Station Venezia Mestre) en Station Venezia Mestre liggen op 5 minuten wandelen.