Antico Panada

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar
  • Roomservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Vierpersoonskamer

7,0 van 10
Goed
(15 beoordelingen)

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Lcd-televisie
Verduisterende gordijnen
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Een privébadkamer
Een bidet
Een haardroger
  • 23 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden

Standaard Twin kamer

7,2 van 10
Goed
(23 beoordelingen)

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Lcd-televisie
Verduisterende gordijnen
Een haardroger
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Een bidet
Een kluis
  • 17 m²
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden

Standaard eenpersoonskamer

7,4 van 10
Goed
(8 beoordelingen)

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Lcd-televisie
Verduisterende gordijnen
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Een privébadkamer
Een bidet
Een haardroger
  • 11 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Standaard tweepersoonskamer

7,4 van 10
Goed
(72 beoordelingen)

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Lcd-televisie
Verduisterende gordijnen
Een haardroger
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Een bidet
Een kluis
  • 17 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Standaard driepersoonskamer

7,4 van 10
Goed
(18 beoordelingen)

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Lcd-televisie
Verduisterende gordijnen
Een haardroger
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Een bidet
Een kluis
  • 23 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Antico Panada ligt in Venetië in de historische wijk. Basiliek van San Marco en Dogenpaleis zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Grand Canal en Lido di Venezia. Marina di Venezia en San Teodoro zijn ook een bezoek waard. Speel een potje golf op de dichtbijgelegen golfbaan of kies voor een avontuurlijkere activiteit, zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Kaart
Calle degli Specchieri 646, Venice, VE, 30124

In de buurt

  • San Marcoplein inclusief een plein en historische architectuur en ook een grote groep mensen
    San Marcoplein
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Basiliek van San Marco bevat religieuze aspecten, historische architectuur en een kerk of kathedraal
    Basiliek van San Marco
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Doge\'s Palace featuring street scenes and heritage elements
    Dogenpaleis
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Bridge of Sighs showing a river or creek and heritage architecture
    Brug der Zuchten
    4 min. wandelen - 0.3 km
  • Rialto Bridge featuring heritage architecture, a lake or waterhole and a bridge
    Rialtobrug
    5 min. wandelen - 0.4 km

Restaurants

  • Caffè Lavena
    2 min. wandelen
  • Rossopomodoro
    1 min. wandelen
  • La Piazza
    1 min. wandelen
  • Dal Moro‘s Fresh Pasta To Go
    2 min. wandelen
  • Bar Al Campanile
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Antico Panada

Hotel vlak bij San Marcoplein
Antico Panada bevindt zich op loopafstand van Dogenpaleis en Rialtobrug en biedt een gratis continentaal ontbijt, autoverhuur ter plaatse en een bar. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Snelle incheckservice, rookvrije accommodatie en een 24-uurs receptie
  • Een kluis bij de receptie, meertalig personeel en een lift
  • Een kruier/portier
  • Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 50 kamers bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals kluisjes en geluiddichte muren. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
  • Lcd-televisies van 18 cm met digitale zenders
  • Ledlampen, verwarming en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Kluisje bij het onthaal

Gastendiensten

  • Meertalig personeel
  • Portier
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Turndownservice

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • 5 etages
  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gedeeltelijk open badkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv van 18 cm met digitale zenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Geluiddichte kamers
  • Kluisje
  • Ledverlichting
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 100.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor extra bed: EUR 100.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 15 oktober tot 15 april.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Antico Panada
Antico Panada Hotel
Antico Panada Hotel Venice
Antico Panada Venice
Panada
Antico Panada Hotel
Antico Panada Venice
Antico Panada Hotel Venice

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Antico Panada?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Antico Panada inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Antico Panada uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Antico Panada?

Dit hotel ligt in Venetië centrum, vlak bij San Teodoro, San Marcoplein en Basiliek van San Marco. Ook Dogenpaleis en Rialtobrug liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 27 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 27 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Antico Panada

7,0

Goed

7,4

Netheid

9,0

Locatie

7,2

Personeel en service

6,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 270 van 1005 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 288 van 1005 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 211 van 1005 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 117 van 1005 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 119 van 1005 beoordelingen

Beoordelingen

8/10 – Goed

Marc

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geen opmerkingen
2 nachten verbleven in januari 2026

10/10 – Uitstekend

Christophe

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
2 nachten verbleven in juli 2025

8/10 – Goed

Marieke Elisabeth

Reisde met familie
Fijne en centraal gelegen accommodatie.
3 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Paulus, Vlissingen

Reisde met een groep
Positief: Netheid, personeel en service
Good location.
1 nacht verbleven in oktober 2024

8/10 – Goed

Zenith

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed
3 nachten verbleven in augustus 2024

8/10 – Goed

Ewa

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Goed

het hotel ligt midden in het centrum.
Uitzicht vanuit het raam
4 nachten verbleven in september 2024

8/10 – Goed

Maria Grazia

2 nachten verbleven in november 2023

2/10 – Ontzettend slecht

Patrick

Zakenreiziger
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Did like the place, did not like the bedbugs.
1 nacht verbleven in november 2023

8/10 – Goed

Ineke

Reisde met een groep
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Personeel was afstandelijk en onpersoonlijk.
2 nachten verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

Annemieke

2 nachten verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Joan Denise

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the charming decor! Staff were great, breakfast was very good and our room was comfy. Most of all, the perfect location.
3 nachten verbleven in februari 2026

6/10 – Redelijk

Caroline

Reisde met partner
La chambre est conforme. Quelques signes de vétusteté mais ca passe. Ce qui en revanche ne passe pas c est l'odeur d'humidité dès qu on rentre dans l'hotel et surtout quand on prend le petit dejeuner.
3 nachten verbleven in februari 2026

2/10 – Ontzettend slecht

Jose

Reisde met partner
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bed had a lot of bed bugs. Front desk switched our room twice and both rooms had bed bugs. Also, Hotel smells horrible.
2 nachten verbleven in januari 2026

10/10 – Uitstekend

Sergei

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Greatest location! Great spacious rooms. Well equipped kitchenette! Clean, quiet, and more!
2 nachten verbleven in december 2025

8/10 – Goed

Brigitte

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes Ambiente!
Zweibettzimmer
4 nachten verbleven in januari 2026

10/10 – Uitstekend

Ridvan

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely place. The staff is very welcoming and helping.
5 nachten verbleven in februari 2024

10/10 – Uitstekend

MARIO XAVIER

Reisde met partner
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff, room was good
2 nachten verbleven in november 2025

8/10 – Goed

Aleksandra

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen
Zimmer war sehr geräumig,einfach toll,täglich geputzt. Personal sehr vorkommend.
4 nachten verbleven in november 2025

6/10 – Redelijk

Angela

3 nachten verbleven in november 2025

8/10 – Goed

Tânia

Positief: Netheid, personeel en service
Bom
2 nachten verbleven in november 2025

6/10 – Redelijk

Christopher, Bozeman

Reisde met familie
We were switched to another hotel that the company owned in the area.
2 nachten verbleven in oktober 2025

8/10 – Goed

Arenie

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
We stayed 3 nights in a triple room in November. Room had dated furniture and decor however was clean. Room service was great and ensured room was cleaned everyday. Room was warm though and had no air condition and reception staff asked to leave windows open. This was during cooler months so not sure how it works during summer. Decent breakfast provided.
3 nachten verbleven in november 2025

8/10 – Goed

Elena, Gladstone

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Stuff could be a little friendlier.
1 nacht verbleven in november 2025

8/10 – Goed

Ayana

Positief: Netheid
スタッフに質問すると丁寧に答えてくれました。リネン類やシャワーも清潔だと思いました。朝食はクロワッサン、チーズやハムなどシンプルでしたが味は美味しかったので満足です。 とにかく立地が最高です。サンマルコ広場から3分くらいで、ヴァポレットなどもサンマルコ広場の乗り場を使えば、橋を渡らずにホテルへ着きます。(サンマルコでもザッカリアにすると若干遠く、階段の橋を1つ渡らないとです) ヴェネチアを短期間で観光したい場合には最適だと思います。
2 nachten verbleven in november 2025

6/10 – Redelijk

Tara

1 nacht verbleven in november 2025