Aparthotel

House of W

4.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor House of W

Uitzicht op de binnenplaats
Luxe tweepersoonskamer, niet-roken, uitzicht op de stad | Lakens van Egyptisch katoen, luxe beddengoed
Luxe maisonnette, uitzicht op de stad | Lakens van Egyptisch katoen, luxe beddengoed
Binnenplaats
Luxe penthouse, uitzicht op haven | Dineren op de kamer

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Aparthotel

Max. aantal: 255.0 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

House of W

Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een conciërgeservice, maar ook een droogkuis/wasserijservice en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Je vindt er ook meertalig personeel. Dit aparthotel beschikt over vloerverwarming (badkamer). Geniet daarnaast van gratis wifi en een kitchenette. Geniet van gemakken zoals een bed met traagschuimmatras en lakens van Egyptisch katoen. Daarnaast kun je gebruikmaken van Netflix en een smart-tv. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Dit aparthotel heeft 5 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een espressoapparaat en gratis flessenwater. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)). Elke smart-tv van 36 inch heeft Netflix. Één keer per verblijf wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Kitchenette

  • Broodrooster
  • Diepvriezer
  • Espressoapparaat
  • Keukenpapier
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Minikoelkast
  • Oven

Slaapkamers

  • Lakens van Egyptisch katoen
  • Matras van memory foam

Badkamer

  • Badkamervloerverwarming
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Netflix
  • Smart-tv van 36 inch met premium zenders
  • Streamingdiensten

Wasvoorzieningen

  • Droogkuis/wasserijservice
  • Wasserette in de omgeving

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Geplaveide vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Hoogpolig tapijt in de kamer
  • Tapijt in de kamer
  • Tegelvloer in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Conciërgeservices
  • Elektrische adapters
  • Gratis mineraalwater
  • Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
  • Lokale kaarten
  • Meertalig personeel
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Verduisterende gordijnen
  • Virtuele receptie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 etages
  • 5 units
  • Barokarchitectuur
  • Gebouwd in 1600
  • Geluiddichte muren
  • Gerenoveerd - januari 2023

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

Van 31 juli 2025 tot 18 juli 2027 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
  • Het buitengedeelte
  • De gang
  • De lobby
Dit aparthotel doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 40 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)
  • Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 250 te betalen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

House of W Valletta
House of W Aparthotel
House of W Aparthotel Valletta

Over deze buurt

dit aparthotel ligt in Valletta in het stadscentrum. Bewonder de natuur bij Golden Bay en Baai van Mellieha, terwijl Malta Experience en The Malta Classic Car Collection culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Knights Spectacular 1565 of Ta' Qali National Stadium. Bekijk onze reisgids voor Valletta
Meer aparthotels in Valletta
Kaart
38 St. Nicholas Street, Valletta, VLT 1624

In de buurt

  • Malta Experience
    Malta Experience
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Casa Rocca Piccola toont bewegwijzering en straten
    Casa Rocca Piccola
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Fort St. Elmo showing heritage architecture
    Fort St. Elmo
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • View from inside of a cathedral in Valletta, Malta. The St. John’s Co-Cathedral is a cathedral decorated in baroque style. This is a view of the altar.
    Sint-Janscokathedraal
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Mediterranean Conference Centre
    1 min. wandelen - 0.0 km

Lokaal vervoer

  • Luqa (MLA-Internationale luchthaven Malta) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Noni
    2 min. wandelen
  • Babel Bistro
    5 min. wandelen
  • The Pub
    3 min. wandelen
  • Gugar
    2 min. wandelen
  • Nenu the Artisan Baker
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij House of W?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij House of W inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij House of W uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat House of W?

Dit aparthotel ligt in het centrum van Valletta, vlak bij Grand Harbour en Malta Experience. Merchant Street Market en Casa Rocca Piccola liggen op enkele stappen afstand.

Beoordelingen over House of W

Beoordelingen

Uitstekend

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen

9,0

Netheid

9,4

Voorzieningen

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

8/10 – Goed

Emelie

Positief: Netheid
3 nachten verbleven in oktober 2025

10/10 – Uitstekend

Brian

Positief: Netheid, voorzieningen
Fint værelse. Meget roligt. Der var, hvad der skulle være af køkkengrej og -udstyr. Soveafdelingen med badeværelse var behagelig og ren. Personalet var rigtig søde bl.a. til at hjælpe med transfer til og fra lufthavnen.
9 nachten verbleven in december 2025

8/10 – Goed

Robert

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well located, Quaint but modern apartment. Beautiful architectural design. Appreciated the coffee and the taxi service from and to the airport. The stairs are a little narrow and there could be more comfortable seating in the living area.
5 nachten verbleven in oktober 2025

10/10 – Uitstekend

Robert

Positief: Netheid, comfort kamer
8 nachten verbleven in september 2025

10/10 – Uitstekend

patrizia

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le foto pubblicate sul sito rispecchiano quanto troverete. Cucina attrezzata adatta ad ogni pasto. Bollitore, toaster e macchina per caffè nespresso disponibili. Piano a induzione. Il bagno è grande con una doccia ampia, comoda e ben funzionante. La location è ottima, silenziosa, perfetta posizione per girare Valletta a piedi. Vicino alle due strade principali ma lontano dalla folla dei turisti. Cestino colazione abbondante dolce e salata per due giorni portato alle 8.00 della mattina. Il nostro soggiorno è stato molto piacevole.
5 nachten verbleven in juni 2025

6/10 – Redelijk

LAURA

Yo buscaba un hotel, no un apartamento y en ningún momento informaron que era apartamento. Consecuentemente no cambiaron toallas, ni limpiaron la habitación, ni hicieron la cama. Por otro lado sirven un desayuno que te ha de durar dos días y la cantidad es insuficiente para dos días. El segundo día los croissants y el pan te puedes imaginar cómo están. La leche y el zumo se acabaron el primer día. Cuando llegamos el olor a humedad en la habitación era brutal pero entendemos que es un edificio del siglo XVI. La habitación no tenía luz natural. Comentar también que no hay casi enchufes. En el baño no había ningún enchufe, y, es curioso que tengan secador de pelo a tu disposición en la habitación si no hay enchufes en el baño.
2 nachten verbleven in juni 2025