Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Appartement à la Montagne
Fotogalerie voor Appartement à la Montagne





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Spacious apartment in chalet with a beautiful view!
Spacious apartment in chalet with a beautiful view!
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Buitenruimte
9.0 van 10, Fantastisch, 28 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Turriers, Alpes-de-Haute-Provence
In de buurt
Lac de Serre-Poncon23 min. rijden - 18.8 km- Domaine Allemand16 min. rijden - 12.5 km
- Imkerij Apiland Nature21 min. rijden - 16.0 km
- Via Ferrata de la Grande Fistoire22 min. rijden - 18.1 km
- Muséoscope du Lac24 min. rijden - 19.5 km
Lokaal vervoer
- Station La Freissinouse - 42 min. rijden
Restaurants
- Restaurant du Lac16 min. rijden
- Restaurant des 3 Lacs15 min. rijden
- Le Balcon de Théus16 min. rijden
- La Méridienne27 min. rijden
- Les Trois Alpes16 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Appartement à la Montagne
Beoordelingen
9,8






