Welkom in mijn prachtige huis in Tournus. Ik hoop dat je geniet van je verblijf! Ik heb persoonlijk goed nagedacht over alle voorzieningen en hoop je alle gemakken van thuis te bieden. De omgeving heeft veel te bieden en maakt je vakantie zeker tot een unieke ervaring. Je kunt rekenen op een heel rustige vakantie in een zeer rustige buurt.
- Huis met 1 slaapkamer in Tournus - Op loopafstand van veel bezienswaardigheden - Tv en wifi - Gratis parkeren
Omdat het een huis met eigen kookgelegenheid is, vind je er alles wat je nodig hebt voor een perfect verblijf. De keuken is voorzien van een koelkast, een kookplaat, een oven, een waterkoker, een vriezer en een magnetron. Het huis is een perfecte plek om te ontspannen en biedt een televisie en internettoegang.
Er is één grote slaapkamer in dit huis met daarin: - een tweepersoonsbed - een kaptafel - een ladekast - een inbouwkast - twee nachtkastjes.
Er is één badkamer met een toilet, een wastafel en een douche/bad.
Beddengoed en handdoeken zijn allemaal inbegrepen om je verblijf nog aangenamer te maken.
Huisregels: - Je kunt vanaf 12.00 uur inchecken en je moet om 10.30 uur uitchecken. - Roken is absoluut niet toegestaan. - Er zijn parkeerplaatsen op het terrein beschikbaar. - Huisdieren zijn niet toegestaan in de accommodatie. Kleine honden op aanvraag. Als extraatje kun je contactloos binnenkomen vanwege de huidige pandemie. E-bikers zijn welkom. Oplader beschikbaar
dit vakantiehuis ligt in Tournus. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Abdij van St. Philibert en Hotel-Dieu. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Schaatsbaan van Pont-de-Vaux en Ferme de la Forêt een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Parc des Expositions de Chalon sur Saône of Le Colisée. Bekijk onze reisgids voor Tournus
Dole (DLE-Regionale luchthaven Franche-Comte) - 64 min. rijden
Restaurants
Total Access
4 min. rijden
Tesla Supercharger Tournus
4 min. rijden
L'atelier Des Saveurs
4 min. rijden
La Montagne de Brancion
13 min. rijden
Les Délices d’Alep
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 1 Bedroom House 20min walk to centre in Tournus?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij 1 Bedroom House 20min walk to centre in Tournus?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij 1 Bedroom House 20min walk to centre in Tournus van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 96, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 1 Bedroom House 20min walk to centre in Tournus inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 1 Bedroom House 20min walk to centre in Tournus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 1 Bedroom House 20min walk to centre in Tournus?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Tournus ligt op 2,1 km van Hotel-Dieu en op 2,2 km van Abdij van St. Philibert. Ook Brancion Castle en Middeleeuws Dorp van Brancion liggen op 15 km afstand. Station Tournus ligt op 27 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over 1 Bedroom House 20min walk to centre in Tournus
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ylonka
22 sep 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Met de hartelijke ontvangst van Maureen is het zeker de moeite waard om nog een keer terug te komen. Alles was aanwezig in huis en buiten het fijne uitzicht op terras.