WATEL ASAKUSA
Hotel in Tokio, in de buurt van Tokyo Skytree
Fotogalerie voor WATEL ASAKUSA





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
1 van 1 kamer weergeven
Alle foto's voor Deluxe Queen Room laden

Deluxe Queen Room
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

3-chōme-18-4 Higashikomagata, Tokyo, 130-0005
Lokaal vervoer
- Station Honjo-azumabashi - 3 min. wandelen
- Station Tokyo Skytree - 9 min. wandelen
- Tokio (HND-Haneda) - 48 min. rijden
Restaurants
- ドトールコーヒーショップ3 min. wandelen
- 野口鮮魚店2 min. wandelen
- 中華そば麦笑3 min. wandelen
- ゆで太郎3 min. wandelen
- 煮干中華そば のじじR
Over deze accommodatie
WATEL ASAKUSA
Gelijkaardige accommodaties

Playsis Asakusa
Playsis Asakusa
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
- Microgolfoven
8.0 van 10, Zeer goed, 210 beoordelingen
De prijs is € 78
24 feb - 25 feb
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.








