Skytree Star 11 Hotel ligt in Sumida, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Buitenmarkt van Tsukiji en Markt van Toyosu. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tokyo Dome of Nippon Budokan. Bekijk onze reisgids voor Tokio
4-chome 16-5 Narihira, Sumida-ku, Tokyo, Tokyo, 130-0002
In de buurt
Winkelcentrum Tokyo Solamachi
3 min. wandelen - 0.3 km
Tokyo Skytree
4 min. wandelen - 0.4 km
Aquarium van Sumida
6 min. wandelen - 0.5 km
Sumida Park
13 min. wandelen - 1.1 km
Tenku-planetarium van Konica Minolta
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Metrostation Oshiage (Skytree) - 5 min. wandelen
Station Honjo-azumabashi - 11 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 49 min. rijden
Restaurants
回転寿しトリトン
6 min. wandelen
鼎泰豊
6 min. wandelen
六厘舎
5 min. wandelen
Be A Good Neighbor Coffee Kiosk
5 min. wandelen
Sizzler
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Skytree Star 11 Hotel
Geniet bij dit appartement van een beperkt aantal parkeerplaatsen. Elk appartement heeft gratis wifi. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een waterkoker.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Skytree Star 11 Hotel heeft 5 kamers met pantoffels en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (JPY 2.400 per dag)
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Buiten
Balkon
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Geluiddichte muren
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: JPY 20000 per verblijf
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Schoonmaakkosten: JPY 8000 per accommodatie, per verblijf
Vóór het inchecken dien je een waarborg van JPY 20000 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: JPY 2400 per dag (op 15 meter afstand)
Schoonmaakkosten: JPY 12000 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Skytree Star 11 Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Skytree Star 11 Hotel?
Vandaag, 19 mrt. 2026, kost een verblijf bij Skytree Star 11 Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 22 mrt. 2026 min. € 148, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Skytree Star 11 Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Skytree Star 11 Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Skytree Star 11 Hotel?
Dit appartement ligt in Sumida, op 2 km afstand van Kaminarimon-poort en Tokyo Skytree. Ook Sensō-ji-tempel en Uenopark liggen op 5 km afstand. Metrostation Oshiage (Skytree) ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Honjo-azumabashi is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Skytree Star 11 Hotel
2,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Lloyd
4 nov 2025
Made our reservation but was sent an email at check in time 3pm that they cancelled our reservation due to not ready for business with hotels.com. Only to be left with no where to stay. We are still waiting on a refund and compensation from hotels.com. I could go on and on about how our plans had to be changed and the more money that had to be spent but we’ll leave it at that.