Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa bevindt zich in Taito, een wijk in in Tokio, en ligt vlak bij een metrostation en aan het wandelpad langs de rivier. Sensō-ji-tempel en Tokyo Skytree zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Uenopark. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tokyo Dome of Nippon Budokan. Bekijk onze reisgids voor Tokio
2-12-11 Hanakawado, Taito, Tokyo, Tokyo, 111-0033
In de buurt
Sumida-rivier
2 min. wandelen - 0.2 km
Schrijn van Asakusa
4 min. wandelen - 0.4 km
Sensō-ji-tempel
6 min. wandelen - 0.5 km
Tokyo Skytree
15 min. wandelen - 1.3 km
Uenopark
6 min. rijden - 3.7 km
Lokaal vervoer
Station Asakusa - 4 min. wandelen
Station Honjo-azumabashi - 12 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 49 min. rijden
Restaurants
上野精養軒 浅草 店
3 min. wandelen
らーめん弁慶
2 min. wandelen
八十八 浅草
2 min. wandelen
Tully's Coffee
4 min. wandelen
THE DAY east tokyo
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa
Hotel met een chique stijl niet ver van Sensō-ji-tempel
Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa bevindt zich dicht bij Tokyo Skytree en Uenopark en biedt een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), conciërgeservice en een 24-uurs receptie
Een kluis bij de receptie, een lift en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Diepe ligbaden, toiletten met elektronische bidets en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: JPY 3.300 voor volwassenen en JPY 3.300 voor kinderen
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan een rivier
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Bidet
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Kluisje
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 01.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kunnen er 2 kinderen van 4 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan JPY 3000.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer JPY 3300 voor volwassenen en JPY 3300 voor kinderen
Toeslag voor extra bed: JPY 3000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Prostyle Tokyo Asakusa Tokyo
Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa Hotel
Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa Tokyo
Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa Hotel Tokyo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa?
Vandaag, 2 apr. 2026, kost een verblijf bij Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa van één nacht voor twee volwassenen op 24 apr. 2026 min. € 178, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa?
Dit hotel ligt in Taito, op 2 km afstand van Sensō-ji-tempel en Tokyo Skytree. Uenopark ligt op 2,6 km. Station Asakusa ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Honjo-azumabashi is het 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Prostyle Ryokan Tokyo Asakusa
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 362 van 511 beoordelingen
10 - Uitstekend
362
Gastenscore: 8 - Goed. 108 van 511 beoordelingen
8 - Goed
108
Gastenscore: 6 - Redelijk. 29 van 511 beoordelingen
6 - Redelijk
29
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 511 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 511 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Rafael
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes and yes
Rafael
5 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Kevin
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything about this place is perfect except the heating/air conditioning, which seems to disregard whatever temperature you set, and the automatic light, which is fine if you are there alone but which will wake up whoever you’re with if you get up during the night.
Kevin
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Carolyn
Reisde met familie
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location. Close to temples, convenient stores, restaurants and main train stations
Carolyn
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Chidere
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff and service is top tier. If you want a Ryokan experience withing Tokyo this is the spot. I throughly enjoyed my stay and will be back anytime I visit Tokyo. It’s in a convenient location accessible to a lot of Tokyo and the Sky Tree is within walking distance. A lot of near by shops where you can shop in Asakusa and near a waterfront. There’s a 7/11 around the corner for any needs open 24/7
Chidere
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Rhonda
Reisde met partner
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Out whole experience at this hotel was the very best we have ever experienced
Rhonda
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Romeo
2 mrt 2026
Romeo
5 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Stephanie
Reisde met familie en kleine kinderen
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was friendly and helpful. The partial outdoor onsen was wonderful. The room was a bit small, but to be expected. The room was clean but a little dated with peeling wallpaper. Not a deal breaker, would stay again.
Stephanie
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Joan
Reisde met familie
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cosy clean friendly accommodation with included breakfast
Joan
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Robb
Reisde met familie
17 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room and helpful staff. Second time I have stayed there and would recommend it to anyone looking for a comfortable and reasonably priced hotel in Asakusa
Robb
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Enrique
17 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was great, room clean and very comfortable to sleep and since I arrived super early they allowed me to check in at 11;00 instead of 3:00PM which I very much appreciated
Enrique
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Karen
14 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great room with open air tub which was very welcome after walking all day
Having breakfast included to start the day was great. Short walk to train station
Karen
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Maurice
1 feb 2026
Maurice
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jose, Corona
29 jan 2026
Jose
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Cali
26 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great blend of traditional Japanese room with nice modern features. The breakfast was incredible each day. And the outside bath was very well appreciated after walking each day
Cali
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Kumi
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location and breakfast
Kumi
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Shubham
Reisde met partner
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms
Great breakfast
Great hospitality
Shubham
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Kaleigh
Reisde met familie
22 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a lovely stay at this hotel. It’s a great value for the location. The little room was awesome for our family of four. It was a little tight with suitcases, but perfect for a 3/4 night stay.
Kaleigh
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Nikolas
Reisde met een groep
21 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly front desk, very English friendly. Parking right around the corner and close to Asakusa. Room was small but cozy. Bathroom was big, though the taps were a little precarious to use. Overall would stay again.
Nikolas
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Miguel
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was amazing, staff was incredibly kind, very nice breakfast and the outdoor bath was lovely at night. I only syayed for one night but it was one of the most amazing stays of my trip, I would stay here again if I saw a deal on it.
Miguel
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Dana
Reisde met partner
4 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the location- just a few min walk to the train and sightseeing, amazing amenities to the room. Hotel breakfast was great! Would 100% stay here again. We loved the room. Staff was also very helpful and kind.
Dana
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Matthew
Reisde met partner
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing!
Matthew
8 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
YUKO
30 dec 2025
Negatief: Netheid
コロコロで掃除した紙が洗面所の上にありました。
YUKO
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
MARIA ALEJANDRA
Reisde met familie
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hermosa habitación nos encantó.
MARIA ALEJANDRA
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Vicky
26 dec 2025
Vicky
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Ramon Victor Ibay, Mississauga
23 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was very clean and comfortable. Bathroom was awesome. Breakfast was great and roasted green tea downstairs was a nice touch