Modan Taimusu SHIBUYA

2.0-sterrenaccommodatie
Hotel in Tokio, op 6 minuten stappen van Shibuya Crossing

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar

Kameropties

Quadruple Room

  • Max. aantal: 4
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Modan Taimusu SHIBUYA ligt in Shibuya, een wijk in Tokio. Roppongi Hills en Tokio Midtown zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Dierentuin Ueno. Tokyo Disneyland® en Tokyo DisneySea® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Kaart
2-chōme-19-3 Dōgenzaka, Tokyo, 0

In de buurt

  • Shibuya Crossing bevat bewegwijzering, cbd en een stad
    Shibuya Crossing
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Yoyogipark toont een park
    Yoyogipark
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Love Hotel Hill
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Cerulean Tower
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Hachikō-standbeeld
    6 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Shibuya - 3 min. wandelen
  • Station Shinsen - 5 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 46 min. rijden

Restaurants

  • 立呑み なぎ
    1 min. wandelen
  • グッドウッドテラス (Good Wood Terrace)
    1 min. wandelen
  • 渋谷Wonderground
    1 min. wandelen
  • 名曲喫茶ライオン
    1 min. wandelen
  • ムルギー
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Modan Taimusu SHIBUYA

Hotel vlak bij Shibuya Crossing
Modan Taimusu SHIBUYA ligt in de buurt van Yoyogipark en heeft veel te bieden.
Andere voordelen zijn:
  • Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en een lift

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Gebouwd in 2024

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoe laat kan ik bij Modan Taimusu SHIBUYA inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Modan Taimusu SHIBUYA uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Modan Taimusu SHIBUYA?

Dit hotel ligt in Shibuya, op 10 minuten wandelen van Love Hotel Hill en Shibuya Crossing. Tokyotoren ligt op 5 km. Station Shibuya ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Yoyogi-koen is het 19 minuten wandelen.