Geheel appartement
Ikebukuro BNB No.103
Fotogalerie voor Ikebukuro BNB No.103





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

3-8-5 Ikebukuro, Toshima, Tokyo, Tokyo, 171-0014
In de buurt
Rikkyo-universiteit6 min. wandelen - 0.6 km
Tokyo Metropolitan Theatre9 min. wandelen - 0.8 km
Hoofdstedelijke Kunstruimte van Tokio9 min. wandelen - 0.8 km
Onderwijscentrum voor Veiligheid in Ikebukuro11 min. wandelen - 1.0 km
Sunshine City Shopping Mall4 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
- Station Kanamecho - 7 min. wandelen
- Station Ikebukuro - 10 min. wandelen
- Tokio (HND-Haneda) - 42 min. rijden
Restaurants
- 無極3 min. wandelen
- 有夏茶房5 min. wandelen
- 味噌専門 ラーメン味来4 min. wandelen
- なぜ蕎麦にラー油を入れるのか4 min. wandelen
- ラーメンいつき3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ikebukuro BNB No.103
Gelijkaardige accommodaties

Oval Tokyo Ikesan 201
Oval Tokyo Ikesan 201
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie M130022286
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ikebukuro BNB No.103 Tokyo
Ikebukuro BNB No.103 Apartment
Ikebukuro BNB No.103 Apartment Tokyo


