Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
HOTEL Kita-Shinagawa
Deze villa heeft gratis wifi en een regendouche. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een microgolfoven. Een rijstkoker, een haardroger en gratis toiletartikelen zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een rijstkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche, een bidet en gratis toiletartikelen. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps).
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Rijstkoker
Eetopties
Eettafel
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Woonruimtes
Eettafel
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang, elektrisch deurslot
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Schoonmaakkosten: JPY 13000 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HOTEL Kita Shinagawa
HOTEL Kita-Shinagawa Villa
HOTEL Kita-Shinagawa Tokyo
HOTEL Kita-Shinagawa Villa Tokyo
Over deze buurt
deze villa ligt in Tokio in het stadscentrum. Keizerlijk paleis van Tokyo en Sensō-ji-tempel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Tokyo Disneyland® en Tokyo DisneySea®. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nationaal stadion of Tokyo Dome. Bekijk onze reisgids voor Tokio
2-chome-10-4 Kitashinagawa, Tokyo, Tokyo, 140-0001
In de buurt
Meguro River
3 min. wandelen - 0.3 km
Shinagawa-schrijn
1 min. wandelen - 0.2 km
Ebara-schrijn
2 min. wandelen - 0.2 km
Gotenyama Tuin
6 min. wandelen - 0.5 km
Shinagawa Prince Cinema
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Sengakuji - 2 min. rijden
Station Shimbamba - 3 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 21 min. rijden
Restaurants
カフェ・ベローチェ
1 min. wandelen
ドトールコーヒーショップ
2 min. wandelen
舎鈴
2 min. wandelen
中華居酒屋 一品楼
2 min. wandelen
Bamba Meat
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL Kita-Shinagawa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij HOTEL Kita-Shinagawa?
Vandaag, 4 mei 2026, kost een verblijf bij HOTEL Kita-Shinagawa van één nacht voor twee volwassenen op 3 jun. 2026 min. € 176, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij HOTEL Kita-Shinagawa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL Kita-Shinagawa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL Kita-Shinagawa?
Deze villa ligt in Shinagawa, op 3 km van Meguro River Cherry Blossoms Promenade en op 3,6 km van Baai van Tokio. Ook Ohi-renbaan en Happoen Tuin liggen op 5 km afstand. Station Shimbamba ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Takanawadai is het 27 minuten wandelen.