Gehele flat·Particuliere eigenaar

Colorful cocoon in the center of town

Fotogalerie voor Colorful cocoon in the center of town

Een trap met witte leuningen en een lamp erboven.
Een ruimtelijk ingerichte leefruimte met een groene bank, een klein wit tafeltje, een keuken met een groene achterwand en een slaapverdieping met een witte balustrade.
Een slaapkamer met een bed, een bureau, een radiator en een dakraam.
Een compacte keuken met witte kasten, een groene betegelde achterwand, een spoelbak, een vaatwasser en een klein aanrecht met diverse spullen.
Een moderne woonkamer met een groene bank, een witte salontafel en een rode fauteuil. Je ziet een gele tv-meubel met een flatscreen televisie, een boekenkast en een radiator. Een dakraam zorgt voor natuurlijk licht.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele flat

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Colorful cocoon in the center of town

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Colorful cocoon in the center of town heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit appartement zijn:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Colorful cocoon in the center of town hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
    • Keukens, ovens en kookplaten

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 74281000568RL

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Thonon-les-Bains. Thermes de Thonon-les-Bains en Port de Rives zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Parc des Jardins de Haute-Savoie en Jardin des Cinq Sens bezoeken. Jardin des Cinq Sens en Strand van La Beunaz zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Thonon-les-Bains
Meer flats in Thonon-les-Bains
Kaart
Thonon-les-Bains, Haute-Savoie

In de buurt

  • Visite historique de la Ville de Thonon
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Musée du Chablais
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Office de Tourisme de Thonon-les-Bains
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Port de Rives
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Thermes de Thonon-les-Bains
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Funiculaire de Thonon-les-Bains - 4 min. wandelen
  • Geneva International Airport (GVA) - 92 min. rijden

Restaurants

  • La Brasserie du General
    1 min. wandelen
  • Le Mylord
    6 min. wandelen
  • Le Central
    5 min. wandelen
  • Sushi & Salade
    2 min. wandelen
  • Le Cercle
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Colorful cocoon in the center of town?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Colorful cocoon in the center of town inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Colorful cocoon in the center of town uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Colorful cocoon in the center of town?

Dit appartement in Thonon-les-Bains ligt vlak bij Office de Tourisme de Thonon-les-Bains, Visite historique de la Ville de Thonon en Musée du Chablais. Ook Médiathèque en Port de Rives liggen op 10 minuten wandelen. Funiculaire de Thonon-les-Bains ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Thonon-les-Bains is het 9 minuten wandelen.

Beoordelingen over Colorful cocoon in the center of town

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk