Gehele woning
5 minutes walk to Lake Biwa 10 minutes to the ski / Takashima Shiga
Fotogalerie voor 5 minutes walk to Lake Biwa 10 minutes to the ski / Takashima Shiga





Beoordelingen
8,4 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 8 55 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 171
13 jul - 14 jul
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

You can rent a whole building and relax with your / Takashima Shiga
You can rent a whole building and relax with your / Takashima Shiga
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
7.0 van 10, Goed, 2 beoordelingen
De prijs is € 155
13 jul - 14 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
468992
Over deze buurt

Takashima, Shiga
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 5 minutes walk to Lake Biwa 10 minutes to the ski / Takashima Shiga
Beoordelingen
8,4
Zeer goed
11 externe beoordelingen
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Lotte New York Palace
- Hotels in Oudenaarde
- Mercure Antwerp City Centre
- Hotel Alfa Inn
- Motels Wommelgem
- Sercotel Valencia Alameda 41
- Particuliere vakantiehuizen Bedoin
- Fletcher-hotels in Turnhout
- B&B Harelbeke
- Hotel Serawa Moraira
- GesundheitsHotel Das Bad Peterstal
- Thalasia Costa de Murcia
- B&B Roemenië
- Particuliere vakantiehuizen Wellin
- B&B Cimbarsaca
- Romantik Hotel Haus Platte