Taipei Main Station Modern Comfort 2B1b Living, Dining, Kitchen
Experience comfort and convenience in this 2B1b attached to Taipei Main Station. With 2 cozy bedrooms featuring a king bed, double bed, and workspace, along with a fully equipped kitchen, a living room with a 65" smart TV, and all the essentials you need for a pleasant stay. Your Taipei adventure awaits you.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Opmerking van de eigenaar:
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
• Quiet hours are 10 PM to 10 AM. Disturbing the neighbors is strictly forbidden.
Written complaints may result in a claim up to the full amount of your security deposit and/or cancellation of the remainder of your stay.
• Smoking of any kind is NOT allowed in the unit, in the building’s public areas, or the community’s public areas.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Children are welcome at this property
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
No smoking allowed at this property
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Datong, een wijk in Taipei. Huashan 1914 Creative Park en Nationaal Paleismuseum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Longshan-tempel en Grand Hotel. Ga naar Taipei Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van Taipei, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Taipei
Zijn huisdieren welkom bij Taipei Main Station Modern Comfort 2B1b Living, Dining, Kitchen?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Taipei Main Station Modern Comfort 2B1b Living, Dining, Kitchen inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Taipei Main Station Modern Comfort 2B1b Living, Dining, Kitchen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Taipei Main Station Modern Comfort 2B1b Living, Dining, Kitchen?
Dit appartement ligt in Datong, op 10 minuten wandelen van Q Square en Nachtmarkt van Ningxia. Ook Shilin Night Market en Taipei Arena liggen op 5 km afstand. Metrostation Taipei ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Zhongshan is het 5 minuten wandelen.
Beoordelingen over Taipei Main Station Modern Comfort 2B1b Living, Dining, Kitchen