Gehele woning

Ume Cantik Villa

3.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Ume Cantik Villa

Villa, 3 slaapkamers | Terras
Villa, 3 slaapkamers | 3 slaapkamers, luxe beddengoed, een kluis op de kamer, een bureau
Exterieur
Villa, 3 slaapkamers | Uitzicht vanuit de kamer
Villa, 3 slaapkamers | Dineren op de kamer

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ume Cantik Villa

  • Villa vlak bij Lovina-strand
  • Ume Cantik Villa biedt onder andere een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en hulp bij uitstappen/tickets
    • Conciërgeservice, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Ume Cantik Villa bieden veel comfort met privézwembaden en luxe beddengoed, bovenop leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 3 badkamers met douches en haardrogers
    • Lcd-televisies met kabelzenders
    • Balkons of terrassen, (kleer)kasten en kitchenettes

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Gezinsvriendelijk

  • Kinderopvang (toeslag)

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Roomservice (beperkte tijden)

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • 3 privébadkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv met kabelzenders

Buiten

  • Balkon/terras
  • Terras
  • Tuin

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning
  • Plafondventilator

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Conciërgeservices
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Gratis mineraalwater
  • Hulp met excursies en tickets
  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Scubaduiken in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Algemeen

  • 3 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 12

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante waarborg: IDR 2500000.0 per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

deze villa ligt vlak bij het strand in Sukasada. Haven van Buleleng en Banjar-warmwaterbronnen zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Krisna Funtastic Land en Krisna Waterpark Lovina bezoeken. Krisna Water Sports en Mumbul Swimming Pool zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals duiken. Bekijk onze reisgids voor Sukasada
Meer villa's in Sukasada
Kaart
Jl Dewi Sri, Kayuputih, Lovina, Sukasada, Bali, 81161

In de buurt

  • Een traditionele boot met een kleurrijk ontwerp, afgemeerd in kalm water tijdens de zonsondergang.
    Lovina-strand
    12 min. rijden - 5.1 km
  • Lovina Beach-monument
    12 min. rijden - 5.1 km
  • Baruna Duikcentrum
    14 min. rijden - 6.8 km
  • Tangguwisia Bali Beach
    17 min. rijden - 8.8 km
  • Krisna Funtastic Land
    18 min. rijden - 9.8 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 172 min. rijden

Restaurants

  • Bunga Lovina coffe
    9 min. rijden
  • Coffeenosky
    9 min. rijden
  • KFC
    12 min. rijden
  • Cafe Greco
    6 min. rijden
  • La Madre
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Ume Cantik Villa over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Ume Cantik Villa?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Ume Cantik Villa inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Ume Cantik Villa uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt Ume Cantik Villa een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Waar staat Ume Cantik Villa?

Deze villa ligt vlak bij het strand, op 4,9 km van Lovina Beach-monument en op 10 km afstand van Lovina-strand en Baruna Duikcentrum. Ook Tangguwisia Bali Beach en Krisna Funtastic Land liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Ume Cantik Villa