Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Apartment 360 Grad mit Direktem Ausblick Aufs Schloss Steinfurt
Dit appartement in Steinfurt is voorzien van een keuken
Dit appartement beschikt over een wasserij en een tuin. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een vaatwasser en een televisie.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Accommodatiebeheerder
Fabian Tegelaar
Talen
Engels, Duits
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Tv
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 6 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
296235
Over deze buurt
Steinfurt, NRW
In de buurt
Oud Stadhuis - 1 min. wandelen - 0.2 km
Schloss Steinfurt - 3 min. wandelen - 0.3 km
Stadtmuseum - 3 min. wandelen - 0.3 km
Hollicher Mühle - 2 min. rijden - 2.7 km
Aasee - 30 min. rijden - 38.6 km
Lokaal vervoer
Station Steinfurt-Burgsteinfurt - 12 min. wandelen
Münster (FMO-Internationale Luchthaven Münster - Osnabrück) - 36 min. rijden
Restaurants
Cafe Schwan - 3 min. wandelen
Ginos Eiscafe - 3 min. wandelen
Machina Milch & Kaffeewerkstatt - 3 min. wandelen
Sarajevo - 3 min. wandelen
Ziya Özdemir - 8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 360 Grad mit Direktem Ausblick Aufs Schloss Steinfurt?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 360 Grad mit Direktem Ausblick Aufs Schloss Steinfurt?
Vandaag, 27 jul. 2025, kost een verblijf bij Apartment 360 Grad mit Direktem Ausblick Aufs Schloss Steinfurt van één nacht voor twee volwassenen op 28 jul. 2025 min. € 153,99, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Apartment 360 Grad mit Direktem Ausblick Aufs Schloss Steinfurt inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 360 Grad mit Direktem Ausblick Aufs Schloss Steinfurt uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 360 Grad mit Direktem Ausblick Aufs Schloss Steinfurt?
Dit appartement in Steinfurt ligt op 5 minuten wandelen van Oud Stadhuis, Schloss Steinfurt en Stadtmuseum. Hollicher Mühle ligt op 3,1 km. Station Steinfurt-Burgsteinfurt ligt op 12 minuten wandelen.
Beoordelingen over Apartment 360 Grad mit Direktem Ausblick Aufs Schloss Steinfurt
Beoordelingen
6,6
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 4 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
6,6/10
Netheid
2,0/10
Voorzieningen
4,0/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
4,0/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Fam
22 jun 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Onvoldoende beddengoed, vlekken in beddengoed, servies niet schoon, badkamer ruikt sterk naar schimmel. Trappenhuis stoffig. Contact gezocht met verhuurder om tot oplossing te komen, deze negeert alles en lost niets op.
Fam
2 nachten verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Aniela B.
6 jul 2025
Negatief: Netheid
Geht besser... aber toller Ausblick
Die Wohnung ist liebevoll eingerichtet und der Ausblick wundervoll. Die Küche ist Top ausgestattet und auch Küchenrolle,Toilettenpapier,Küchenschwamm,Müllsäcke.. alles da. Leider ist die Sauberkeit echt schlecht. Steckdose hängen teilweise halb aus der Wand. Wir haben für 4 Personen gebucht (Familie mit 2 Kindern). Für das Sofa hab es kein Bettlaken und auch die Bettwäsche im Bettkasten war nicht vollständig, so dass wir Wolldecken kaufen mussten. Im Wohnzimmer gibt es keine Gardinen oder Rollos, also eher auch kein Schlafraum.
Aniela B.
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Ines W.
20 aug 2024
Positief: Netheid
Gerne wieder
Ungewöhnliche Übernachtung, zentrumsnah, gerne wieder
Ines W.
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Angela C.
16 aug 2024
Positief: Netheid
Tolle Fewo
Es war ein super Aufenthalt in der wunderschönen Ferienwohnung.