Geheel appartement

Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta

4.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta

Terras
Bezienswaardigheid
Een compacte keuken met witte kastjes, een magnetron, een fornuis en een koelkast. Er is een eettafel met stoelen en een aan de muur bevestigde televisie.
Een moderne keuken met een gasfornuis, oven en witte kasten. Er is een eettafel met stoelen en een bruine leren bank.
Bezienswaardigheid

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 470 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta

  • Appartement met een chique stijl niet ver van Golden Sands Beach
  • Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta bevindt zich dicht bij Baai van Mellieha en biedt een terras. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, tuinmeubelen en een lift
    • Hulp bij uitstappen/tickets, barbecues en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta hebben leuke voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Kinderstoelen en gratis kinderbedden
    • Recyclage en ledlampen
    • Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Balkons of terrassen, aparte eetruimtes en keukens

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Zandstrand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed
  • Kinderstoel

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Buiten

  • Balkon/terras
  • Barbecue
  • Terras
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Draagbare ventilator
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij de baai
  • In een dorp

Dingen om te doen

  • Brommer-/scooterverhuur in de buurt
  • Fietsenverhuur in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 4 etages
  • 6 units
  • Gebouwd in 2016
  • Geen frisdrank in plastic flessen
  • Geen plastic rietjes
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen water in plastic flessen
  • Herbruikbaar tafelgerei
  • Herbruikbare kopjes
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Recycling
  • Tours en activiteiten van lokale aanbieders
  • Waterbesparende douches
  • Waterbesparende toiletten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De accommodatie rekent 3 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 200.00 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 80 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (enkele reis)
  • De accommodatie berekent een toeslag van 3 procent op betalingen met een kredietkaart

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie hpi/6887
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Over deze buurt

dit appartement ligt aan het water in St. Paul's Bay. Bezoek Ggantija-tempel, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Golden Sands Beach en Baai van Mellieha. Ook Paradise Bay Beach en Grotta Azzurra zijn zeker een bezoekje waard.Neem deel aan outdooractiviteiten zoals mountainbiken, het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden of maak gebruik van brommer/scooterverhuur om St. Paul's Bay te verkennen. Bekijk onze reisgids voor St. Paul's Bay
Meer appartementen in St. Paul's Bay
Kaart
333 Triq San Pawl, St. Paul's Bay, SPB001

In de buurt

  • Een zonsondergang boven een haven met boten en een verafgelegen stadsgezicht.
    Xemxija Bay
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Is-Simar Nature Reserve
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Maltaqua
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Wignacourt Tower
    3 min. rijden - 2.3 km
  • Kerk van Sint Paulus' Vuur
    4 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Luqa (MLA-Internationale luchthaven Malta) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Belleview Bistro
    4 min. rijden
  • Cross Keys
    5 min. rijden
  • Shaukiwan
    14 min. wandelen
  • Portobello
    5 min. rijden
  • Pitstop - Xemxija
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Je kunt in de omgeving gratis parkeren.

Hoe laat kan ik bij Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.

Waar staat Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta?

Dit aan het strand gelegen appartement in St. Paul's Bay ligt op 10 km afstand van Golden Sands Beach, Baai van Mellieha en Paradise Bay Beach. Ook Grotta Azzurra en Ggantija-tempel liggen op 25 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Blue Harbour Penthouse by Getaways Malta

Beoordelingen

Zeer goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

8,0

Netheid

8,0

Voorzieningen

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Gillian

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lovely view and position. Very helpful owners, always replying immediately to any queries. This was very reassuring. In walking distance of local restaurants and a very good convenience store. 'Direct access' to beach was misleading however, as there wasnt one, only rocks. It would also be helpful to have a plan of the apartment, as we were unsure of the layout, and if we had decided to bring other family members, the fact that the bathtoom was ensuite, would have been a problem. However we really enjoyed our stay, and were very sorry to leave.
14 nachten verbleven in mei 2022