Juyeon62 ligt in Jungnang-gu, een wijk in Seoel. Dongdaemun-winkelcentrum en Traditionele markt van Gwangjang zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Historisch en Cultureel Park Dongdaemun en Olympisch Park. Ga naar Olympisch Stadion van Seoel om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Lotte World, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Seoel
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Voorzieningen
24-uursreceptie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 19
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 0123
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Juyeon62?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Juyeon62 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Juyeon62 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Juyeon62?
Dit motel ligt in Jungnang-gu, op 3,2 km van Hankuk University of Foreign Studies en op 3,6 km van Kyunghee-universiteit. Ook Historisch en Cultureel Park Dongdaemun en Universiteit Korea liggen op 10 km afstand. Station Sangbong ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Mangu is het 8 minuten wandelen.