Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Bewa by Villa Finder
Deze villa beschikt naast een buitenzwembad over een wasserij en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een kluis bij de receptie. Deze villa heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een dvd-speler. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en kookplaat. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Deze villa heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een privézwembad en Dvd-speler. Alle kamers hebben een zitruimte. Elke ledtelevisie heeft satellietzenders. Alle kamers in deze villa met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In deze villa in Seminyak is wifi gratis. Bureaus en kluisjes zijn beschikbaar. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een plafondventilator. Een microgolfoven en een koelkast zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: IDR 150.000 per nacht
Kinderstoel
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: IDR 550.000 per nacht
Badkamer
3 privébadkamers
Bad of douche
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
Led-tv met satellietzenders
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 550000.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan IDR 150000.0 per nacht.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van IDR 3500000 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: IDR 150000.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: IDR 550000.0 per nacht
Toeslag voor hoge kinderstoel: IDR 250000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie 55193, 2007230054729, 55193
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Over deze buurt
deze villa ligt in Drupadi, een wijk in Seminyak. Seminyak-plein en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Legian Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Seminyak
Jl. Camplung Tanduk Gg 100X, Pondok Mekar Sari No 3, Seminyak, Bali, 80361
In de buurt
Seminyak Beach
10 min. wandelen - 0.9 km
Eat Street
14 min. wandelen - 1.2 km
Seminyak-plein
3 min. rijden - 2.6 km
Bintang Supermarkt Seminyak
9 min. wandelen - 0.8 km
Winkelcentrum Sunset Point
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 29 min. rijden
Restaurants
Ambermoon Restaurant
2 min. wandelen
Mixwell
1 min. wandelen
Lucky Day
1 min. wandelen
Warung Kecil Seminyak
1 min. wandelen
Circle K
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Bewa by Villa Finder over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Bewa by Villa Finder?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Bewa by Villa Finder inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Bewa by Villa Finder uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Bewa by Villa Finder?
Deze aan het strand gelegen villa ligt in Drupadi, op 15 minuten wandelen van Seminyak Beach en Eat Street. Ook Seminyak-plein en Legian Beach liggen op 2 km afstand.