Geheel appartement
Duplex Apartment - 1 to 4 people
Gezinsvriendelijke appartement met fitnessfaciliteiten en een binnenzwembad
Fotogalerie voor Duplex Apartment - 1 to 4 people





Geheel appartement
1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 462 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Nice home in Sarrians with WiFi
Nice home in Sarrians with WiFi
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
7.0 van 10, Goed, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

SAULT, Vaucluse
In de buurt
Regionaal natuurpark Baronnies Provençales8 min. rijden - 7.7 km
Les Gorges de la Nesque13 min. rijden - 9.1 km
Parc naturel régional du Luberon15 min. rijden - 14.1 km- Aroma'plantes3 min. rijden - 2.5 km
- Valvital - Montbrun-les-Bains Thermale Baden11 min. rijden - 11.5 km
Lokaal vervoer
- Avignon (AVN-Caumont) - 86 min. rijden
Restaurants
- Chalet Reynard20 min. rijden
- La Tentation14 min. rijden
- Pizzeria Snack le four provencal3 min. rijden
- Verveine - Bistro14 min. rijden
- Le Promenade3 min. rijden








