Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Este es un Lugar especial para relajarse!! 14 minutos del aeropuerto!
Fotogalerie voor Este es un Lugar especial para relajarse!! 14 minutos del aeropuerto!





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

3BR Condo by the Airport Gym Pool Security Parking
3BR Condo by the Airport Gym Pool Security Parking
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Santiago de los Caballeros, Santiago
In de buurt
Kathedraal van Santiago8 min. rijden - 4.7 km
Monument voor de Helden van de Restauratie9 min. rijden - 5.3 km- Mundo Acuático6 min. rijden - 3.7 km
- Historisch Museum van San Luis8 min. rijden - 4.7 km
- Hermanos Patino-brug9 min. rijden - 5.0 km
Lokaal vervoer
- Santiago (STI-Internationale luchthaven Cibao) - 16 min. rijden
Restaurants
- Borgoña19 min. wandelen
- Plaza Hnos Gomez Diaz2 min. rijden
- McDonald’s3 min. rijden
- Calcalí Coffee5 min. rijden
- Abisinia Café5 min. rijden








